Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavarnak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavarnak ennyire az anyagi különbségek egy kapcsolatban, vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, hogy nagyon zavartak az anyagi különbségek párkapcsolatban. (ugyebár én voltam a kevesebb pénzzel rendelkező fél) Jól lehet egyáltalán rendezni ezeket a dolgokat, ha hosszabb távon gondolkozok valakivel? Nem akarom kitartatni magam, meg nem várom el hogy pénzeljen akárki is.

20/L


2012. jún. 3. 17:36
 1/9 Diavolino44 ***** válasza:

Hozzám jössz feleségül??? :D:D

Nőként szerintem élvezd azt ,hogy meglepnek apróságokkal, meghívnak ide-oda. Egy a lényeg ne várd el, mert sose tudhatod milyen partnerrel hozz össze a sors lehet, lehet megtenné csak csóró.

2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem várom el :) (bár tudom hogy sok lány erre megy)

Csak olyan mértékig tartom okésnak a dolgokat, ami még nekem is a pénztárcámhoz való (pl. meghív egy pohár üdítőre vagy valami) de nekem az hogy elfuvarozzon autóval vagy nyaralni vigyen, drága programokat fizessen ki, stb. már túl zavaró.

2012. jún. 3. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha igazán mély a kapcsolatotok, akkor meg tudtok ilyeneket beszélni. Megértem, hogy zavaró, de ha szeretitek egymást akkor emiatt ne legyen már vége. :)


Elmondod a delikvensnek, hogy téged ez hogy érint, és nem szeretnéd, ha túl sokat költene rád, ennyi.

2012. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Basszus de nő vagy!!Fordítva valóban gáz lenne.

De őszintén egy férfi, hogyan tud levenni a lábadról. Nem a középkorban élünk ahol a testi erőnkkel kell megvédeni s oltalmazni a nőt, jelen pillanatban ilyen eszközökkel tudjuk érzékeltetni azt hogy fontos vagy, szeretnénk közös élményeket veled. Ne érezd úgy, hogy kitartanak!

Ha mégis kényelmetlen neked akkor szervezz olyan programokat amik ingyenesek. Mivel nekem sincs túl sok pénzem ezért én is inkább ezt csinálom, s ott már egy üdítő, fagyi, vacsora nem egy nagy összeg.

2012. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mesélnék vlamit, ha megengeditek!


23 éves vagyok. A szüleim elváltak. Anyám egy idegbeteg, leszarja a háztartást, elég szutykos lett az utóbbi években. Rossz ránézni, a házra pláne, ahol felnőttem.

Van egy 5 éves kapcsolatom. Amikor eljött az idő, hogy mutassam be a családnak, azon gondolkodtam, hogy erre én képtelen vagyok, inkább szakítok. De nem ment , mert szerettem, örlődtem erősen. Végül bemutattam, de azt hittem belehalok, nem menne még egyszer másik emberrel.


A párom megértette, tudja, hogy én más vagyok, sőt rendmániás. De szégyelem, hogy egy olyan házban nőttem fel. Koszos, romos, pénzem soha nem volt.


Ennyit a különbségekről! Ha valaki nem megértő és anyagias, bármilyen normális vagyok, szakított volna velem.


23/N

2012. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hasonlóan érezni, de valahogy mindkét részről. Ha anyagilag jobban álló párom volt, akkor az volt kellemetlen, hogy mindig mindent ő akart fizetni, ő akart meghívni.

Ha rosszabbul álló, akkor meg az volt kellemetlen, hogy soha sehova nem tudtunk elmenni, csak ha nekem volt keretem arra, hogy az övét is álljam. Persze ha volt rá pénzem, akkor zokszó nélkül fizettem, nem volt ezzel soha gond.


A jelenlegi párommal igazán jól kiegészítjük egymást. Olykor ő van leégve, olykor én... :) Ha én, akkor ő ad, ha ő, akkor én adok, ha mindketten, akkor fogjuk egymás kezét és olyan programokat szervezünk, amihez nem kell pénz! :) Vannak is plusz programok, meg nincsenek is, így jó az egyensúly. Így érzem magamat tökéletesen és csak remélem, hogy egyszer együtt érjük el azt a szintet, hogy ne legyen gond a pénzre! :)

2012. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5/6

Igen, ismerős helyzet. Szintén elvált szülők, nálunk a házfelújítás nincsen befejezve kb. 5 éve. Volt jópár olyan, akit nem mertem hozzánk elhozni, főleg olyat akiről tudtam, hogy jobb módban van. Szeretném ha egyszer olyan párom lenne, aki ehhez úgy viszonyul ahogy nálatok.

# 6/6

Ez aranyos :) Igazából általában a párkapcsolatok terén én vagyok a leégett fél, az utóbbiban fel sem fogta az illető, hogy engem ez miért zavar vagy mi a baj. Azért mert neki soha nem kellett dolgoznia a pénzért vagy garasoskodnia valamin. Szerencsés ember :) Igazából jó hogy ti is meg tudjátok ezt oldani!

2012. jún. 8. 11:27
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Kezditek visszaadni az emberisegbe vetett hitemet. :)

Amugy szerintem a vilagon a legcsodalatosabb dolgok ingyen vannak. S azokat a javakat amiket azert vettem meg mert megdolgoztam erte azokat kesobb jobban megbecsulom. De ezt keptelen egy olyan szemely felfogni akinek apu adj zsebpenzt, vigyel Wellnesselni, szeretnek egy uj rucit kell penz , Apu leccci, lecci, lecci...

Meg egy ilyen szemely keptelen felfogni azt ha nincs, s a mai vilagba sose lehet tudni, mi lesz holnap. Egy elkenyeztett fiu / lany hogyan fog tudni alkalmazkodni.

2012. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ilyenen már én is gondolkodtam. Én nem bántam meg hogy semmi nem hullott az ölembe, hogy ait nagyon szerettem volna azért meg kell dolgoznom, mert legalább tudom a pénz értékét.
2012. jún. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!