Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves férfi vagyok és az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi vagyok és az a problémám, hogy minden nőt megunok. Volt mindenféle kapcsolatom, de szexuálisan nem vonzanak a partnereim egy bizonyos idő után. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, szerettem a barátnőimet, őszintén, de idővel már bárki mást sokkal vonzóbbnak látok és ettől nem tudok szabadulni.

A szexben a fantáziámhoz menekülök, de csak ideig-óráig megoldás ez is.

Mi tudna segíteni??



2016. aug. 9. 15:00
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

20.

Őszintén?

Sehogy. Senkinek nem nyíltam meg lényegében soha. Nem bízom meg az emberekben, de nem is akarok és ez nem ellenséges, dacosság bennem. Elfogadom, amit mond, de sosem építenék arra, hogy bármikor máskor is ugyanazt tenné(és azt kell mondjam, hogy ez tökéletesen segíti is az életemet).


Tudom, hogy ez sem számít jónak, de már régen elfogadtam, hogy ilyen vagyok. Nincs igényem a barátokra vagy a megnyílásra és senkitől sem várom el, hogy megnyíljon nekem. Kielemzem őket és távol tartom magam, de működik és jól boldogulok ezzel.

A szex az, amivel nehezen barátkozom meg.

2016. aug. 10. 12:54
 22/39 anonim ***** válasza:

Regisztrálj egy ingyenes társkeresőre, ott annyi laza kapcsolatot kereső nő megfordul hogy életed végéig lesz miből mazsolázgatnod. Hazudni nem kell, fölösleges! Felnőtt emberek vagyunk, nem kell a színjáték. Aztán az idő meg egy megfelelő nő majd hozza a változást, vagy nem. Nincs avval sem semmi gond, ha soha nem állapodsz meg, csak korrektnek kell lenni és eleve avval indítani hogy nem életed szerelmét keresed.

4-es voltam

2016. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Biztos az, hogy nem kell a színjáték?

Én nem találkoztam olyan nővel, amelyik elfogadta volna, hogy ő nem az igazi vagy hogy mást is meg akarok dugni.

2016. aug. 10. 14:09
 24/39 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik az indításon, a nőkből kiinduló alapvető feltételezés az, hogy ők lesznek egyedül társként a férfi oldalán. A legtöbb nő mára már hallott arról, hogy a nő és férfi miben különbözik egymástól, és hogy a férfi meg alapvetően nem monogám, visszavezetik ezt erre-arra, ki miben hisz. A lényeg, hogy ne add elő a nagyhalált az elején, illetve az ellenkezőjét viszont add elő, hogy semmi sem tart örökké, a szerelem sem, és hogy ha téged új érzelmi impulzus ér, akkor bizony többen lesznek melletted. Van aki belemegy, sokan vannak ilyenek, cserébe valószínűleg nem rád fog várni napestig, hanem neki is lesz pótlás az üres napokra. Ha ezt is el tudod fogadni, akkor próbáld ki az ilyen kezdést.
2016. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Ó, én el tudnám fogadni minden további nélkül, csak tényleg nem találkoztam még olyan nővel, aki belemegy.
2016. aug. 10. 17:01
 26/39 anonim ***** válasza:
Hát mert eleve olyanok közt keresel és olyan paraméterek alapján, hogy már külsőre borítékolható, hogy ez nála nem fog működni.
2016. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?

Hogy túl "szép" nőkkel vagyok és esetleg a csúnyábbak, ducibbak erre inkább lennének kaphatóak?

2016. aug. 10. 18:54
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem az egyből lejön, hogy valaki mennyire közönséges vagy finom, esetleg itt-ott gátlásos, szende, vagy ha vagány is, azért kulturáltan. A benned szunnyadó alfahím tudja, milyen személyiségű nőre akar vadászni, akinél biztosan sikere lesz, illetve akire már eleve gerjedni tud. Aki majd valószínűleg szétolvad a karjaidban. Ez a probléma ezzel, hogy a nők akarnak olvadni, vágynak rá, vágynak az ilyen férfira, de ritkán jár ez együtt azzal, hogy elviselik a tudatot, hogy holnap esetleg más teszi ezt a karodban, másnak mondod ugyanazt, mással vagy finom és ellenállhatatlan. Aki elfogadna téged úgy ahogy szeretnéd, az lehet, hogy nem az a szeretkezős, szerelmes, olvadós fajta abban az értelemben, ahogy te szeretnéd megélni az együttlétet.
2016. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Értem és elgondolkodtató, de ha őszinte vagyok, borzasztó sok nővel kéne randiznom ahhoz, hogy a jellemét ilyen mélységig kiismerjem.

Ráadásul aki ilyen azonnal olvadós, az többnyire komplexusos, beteg, kapcsolatfüggő, vagyis nem épp egészséges egyed. Valahogy ódzkodok a gondolattól, hogy direkt beteg nőket "vadásszak" le, de ettől még lehet, hogy jogos a gondolatod.

2016. aug. 10. 20:44
 30/39 anonim ***** válasza:
Na akkor én valamiféle fura szerzet lehetek, mert vagyok annyira érett hogy külön tudom választani a komoly kapcsolatot a laza "kapcsolattól". 29 éves nőként én abban látom az egyik legnagyobb problémát hogy a mai nők mindenkibe képesek beleszeretni, szánalmasak! Ha péntek este összejönnek valakivel, vasárnap már olyan szerelmesek hogy kettőig nem látnak és nem kamaszokról hanem felnőttekről beszélek. Természetesen tisztelet a kivételnek. Ha férfi lennék engem rettenetesen taszítanának a kapcsolatfüggő, lelki nyomorult nők az fix! Egy nő legyen korrekt, határozott, tudja hogy mit akar és ahhoz tartsa is magát. Én továbbra is a társkeresőket ajánlom, ott rövid bemutatkozás után nyíltan vállalhatod hogy kit keresel, nem kell időt meg energiát pazarolni a randira ha úgyis teljesen mást akar a partner.
2016. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!