Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves férfi vagyok és az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi vagyok és az a problémám, hogy minden nőt megunok. Volt mindenféle kapcsolatom, de szexuálisan nem vonzanak a partnereim egy bizonyos idő után. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, szerettem a barátnőimet, őszintén, de idővel már bárki mást sokkal vonzóbbnak látok és ettől nem tudok szabadulni.

A szexben a fantáziámhoz menekülök, de csak ideig-óráig megoldás ez is.

Mi tudna segíteni??



2016. aug. 9. 15:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
54%

szánalmas figura vagy, kérdező.

az agyad, szíved helyén is farok pumpál.

2016. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm az segítő szándékodat 11.
2016. aug. 9. 17:21
 13/39 anonim ***** válasza:
Ezzel nem hiszem hogy bármit is lehet kezdeni. Nem való neked, csak szexkapcsolat. Ennyi.
2016. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Akkor tehát nyugodjak bele, fogadjam el.

Kérdés, hogy muszáj leszek-e hazudni a nőknek egész életemben?

2016. aug. 9. 17:32
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, kérdező! Majd jön valaki, aki elkapja a te töködet is. Én 40 évesen, közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után találtam meg őt, s azóta el sem tudom képzelni az életet nélküle.

57F

2016. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
18%

En 33 eves vagyok no, es ugyanettol a szindromatol szenvedek. Mindenkit mindig megunok es elhagyok, kivetel ezalol a jelenlegi ferjem ( nem tudom, hogy csinalja:-)de mellette is volt, h masba lettem szerelmes, volt akivel az a hihetetlen vagy kattanas volt meg....de a ferjemet megtartom:-))


Tanacsom nincs, azt tudom, hogy nalam ez a dolog nem fog lecsengeni, nyilvan lesznek meg szerelmeim mellette, de a dontesem az h maradok mellette. Ha talalsz egyszer egy not aki alapvetoen boldogga tesz mert nem korlatoz es ugy szeret ahogy vagy, akkor majd benned is kialakul az, h oke lehetsz meg szerelmes, tortenhet megcsalas, de kvazi lehorgonyzol a feleseged mellett.


Nyilvan meg nem jott el az az ember az eletedbe, aki a nagy langolason tul is tudott erdekes maradni, vagy aki meghagyja a szabadsagodat. A ferjem semmiben nem korlatoz es mindenben tamogat. A megcsalasaimrol nem tud, amikor valakivel kolcsonosen egymasba szerettunk arrol igen. Atbeszeljuk a dolgokat, es ezert szeretoknek sosincs eselye, egyejeseknek van.


Sztem ez nem drama, mindannyian masok vagyunk, amig meg tudod talalni azt az embert aki teljesse tesz es kitartasz mellette, addig nem problema h mindenkit megunsz:-)En vadasz vagyok, mindig az maradok, de ezzel mar reg megbekeltem:-)

2016. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

"...bárhova betehetem neki, soha nem mond nemet. Egyszerűen másik húst, másik illatot, másik hangot, másik nedvet, másik érintést akarok, százat, ezret. A különbséget akarom érezni köztük, ahogy szopnak, ahogy elélveznek, megfeszülnek. Sőt, egyszerre kettő vagy akár három nőben akarok tobzódni" - A megoldást Te magad írod: Neked nem való nő, mert csak kielégülni akarsz, állandöan, folyamatosan. De hát nem vagyunk nyulak! Próbálj meg udvarolni, hódítani, kedveskedni. (Biztosan még a napi rekordjaidat is meg akarod dönteni! Nem az a lényeg.)

A kapcsolat fenntartása folyamatos munka - az első pillanattól, akkortól, amikor még ott a rózsaszín köd. Már akkor gondolni kell arra, amikor múlóban lesz.

2016. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Én nőként erősítelek meg abban, hogy ez nem gond - de valóban csak addig, amíg nem hazudod az ellenkezőjét. Egyébként azért hazudsz, mert számodra pont az az odaadás dobja meg a veled szexelő nőket, ami a bizalomból fakad? Tehát hazudnod kell, hogy a lelküket megnyitva _szeretkezzenek_ veled?
2016. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki privátban írt, de nem szeretném felvállalni magam, ne haragudjatok.


Nehezemre esik elhinni, hogy volna olyan nő, aki elfogadna így, ha őszintén színt vallok neki.

Aki támogatna akkor is, mikor levetem a monogámia béklyóját és másik nőket élvezek.

2016. aug. 9. 22:50
 20/39 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem gondolom, hogy a monogámia béklyó lenne, persze lehet azzá tenni, és lehet felnevelni gyerekeket ilyen szürke, béklyózott kapcsolatban, aminek hatására a felnövő gyerek gyökeresen mást akar majd kialakítani maga körül, mint amiben felnőtt. Azért alapesetben mindenki az egészséges szeretetre, ennek áramlására vágyik, és ha ez nincs meg, akkor keres pótszert, pótlékot, valami olyat, amivel helyettesít és kompenzál. Véleményem szerint a szexhez és nőkhöz való hozzáállásod valami mélyebbnek a tünete, amit jó lenne kiásni, mert a megoldás nem csak ennek a megoldása lehet, hanem másban is változás lesz. A bizalommal, barátsággal, megnyílással hogy vagy meg?
2016. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!