Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat végi "gyász" ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat végi "gyász" ellen mit tehetnék, ha én vetek véget a dolognak? Totális kétségbeesés.

Figyelt kérdés

Majdnem 4 év, másfél év együttélés után hazaköltöztem. Kimondva még nincs, de ennek már vége. Nem nagyon keresem- ő nem nagyon keres.


ÉN voltam, aki így döntött.

Érzelmileg kihasznált, pénzügyileg, kb. én voltam a legjobb barát- anyuka megfelelője. Az utóbbi időben nőnek sem éreztem magam. Pedig próbáltam megmenteni a kapcsolatot, de ehhez 2 ember kellett volna. Persze ő azt állítja, szeret, mindent megtenne stbstb..de a gyakorlat igencsak mást mutat. Lassan 30 évesen nagyon gyerek még, egy gyerekkel nyilván nem tudok, nem akarok saját családot alapítani.

Az előző, és rajta kívüli egyetlen "pasimmal" is ez volt a probléma- kettőből kétszer elkövetni ugyanazt a hibát.. szánalmas vagyok, tudom.


Amióta eljöttem, lelkileg és testileg is jobban vagyok.

Mégis, ez a mély letargia amiben napok óta vagyok, megijeszt.


26 évesen úgy érzem, vége az életemnek, nem lesz soha pl. saját családom.

Kinek kellenék? Öreg vagyok, a világ végén.

Ismerkedni a környezetemben - nem csak férfiakkal, korombeliekkel- nem sok esélyem van ( Elöregedő dunántúli falucska...).

A barátok nem hiányoznak, sosem hiányoztak.

Férfiak? Egyetlen darab normális férfi? Aki mondjuk nem esik kétségbe, ha elhívom magammal sportolni, vagy apámmal "kell" közösen focimeccset néznie, egy normális- átlagos ember, akinek tetszenék?

- nyilván nem fog holnap reggel csakúgy bekopogtatni....


hah!! Ha akadna is a környezetemben, megszerezni nem tudom. Ha tetszenék is, az alattomos kis női játszmákhoz nem értek. Mérhetetlen számú kapcsolatom ( :D :( ) miatti, hatalmas mennyiségű tapasztalatommal hódítani..na, azt tudok csak igazán!


Nem tudok rájönni, mások hogy csinálják....


2016. aug. 10. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Sex, drugs, alcohol, and rock & roll.
2016. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én két éve ebben vagyok. :( Remélem, valaki mond valami okosat!
2016. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, az első és az utolsó rendben, a közepét annyira nem csípem :D



2-es, meghallgatom, ha gondolod. pm?

2016. aug. 10. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:

26 vagy? Öreg? Na ne viccelj :D

Nekem a feleségem volt gyerekes, elhagytam én 33 vagyok, na én már öreg vagyok :)


Csinálsz love.hu vagy más társkeresőn profilt és százával fognak érdeklődni a férfiak nyugi. Nőként nincs nehéz dolgod, pár jó kép és máris lesz alkalmad ismerkedni.

2016. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fru_ ***** válasza:

"Öreg vagyok, a világ végén."

Hol vagy te az öregtől?

Én meg a másik végéről válaszolok.

Akkor is jobb így, mint, hogy kihasználjon valami féreg, akivel biztosan nem lenne rendes családod!

2016. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. 7 év házasságnál megjött a gyerek. Tervezett volt, nagyon akartuk, sokat küzdöttünk érte, de onnantól a férjem sosem volt otthon. Megváltozott, kifordult magából. Könyörögtem, hogy beszéljük meg, mert nem lesz jó vége. Tepertem, hogy megmentsem a házasságom, de persze egyedül nem ment. Amikor már megölt a társas magány, elküldtem. Ennek két éve, mégsem vagyok túl rajta. A mai napig imádom a férfit, akihez 10 éve hozzámentem. Új nője van, aki vagy 10 évvel idősebb nálam és fogyatékos gyereke van, ja és csalja a nőt, mégis irigylem, hogy túl tudott lépni és együtt él valakivel, amíg én csak arra tudok gondolni, hogy miért az a nő és nem én...
2016. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!