Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Hosszú idő múltán végre van egy barátnőm, akivel jól megvagyunk és eddig minden jól ment. 3 éve vagyunk együtt, most jutottunk el egy olyan pontra, hogy közös életet szeretnénk.

Annyit tudni kell rólam, hogy egyáltalán nincs családom, se rokonok, se senki aki támogathatna. A nulláról kezdtem az egész életem. Intézetben nevelkedtem, az egész gyerekkorom egy katasztrófa volt... (nem vagyok bennszülött mielőtt bárki erre asszociálna) Kemény és keserves munkával sikerült elérnem, hogy elvégeztem az egyetemet, rendbe tettem az életem. Van munkám és már egy normális anyagi háttérrel rendelkezem.

Viszont ezt a barátnőm szülei nem igen tudják elfogadni. Amíg nem volt komolyabb a kapcsolatunk nem igazán foglalkoztak vele, de mostanság csak a feszültséget tudják generálni. Tudom, hogy barátnőmnek nagyon fontos a családja, de akkor is azt érzem, hogy az lenne nekik a fontos, hogy egy jó és szép látszatot fenntartsanak a tökéletes családmodellről. Az ő elképzelésükbe meg nem fér bele egy hozzám hasonló senki... Mindenben támogatom a barátnőmet, de az utóbbi időre rányomta a bélyegét a szülei piszkálódása.

Tudnék valamit tenni, vagy hagyjam annyiban és reménykedjek a csodában?

29F


2016. aug. 1. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem csoda kell, hanem két felnőtt ember. Ha a barátnőd is az és szeret, akkor nem fog tudni közétek állni a család. Súrlódások így is lesznek, de csúnyán fogalmazva, a barátnődet d.god nem a családot, szóval nem számít ők mit gondolnak erről. Nehezíteni persze megtudják az életeteket, de ha egészséges a kapcsolatotok, akkor a barátnőd tőlük kezd el távolodni, nem tőled. És ha a családjának van egy kis esze, akkor rá fognak jönni, hogy ezzel csak a saját lányuknak ártanak.
2016. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd mennyire áll ki melletted?

Hogyan reagál, hogyan kezeli azokat a helyzeteket, amikor piszkálódnak a szülei?

2016. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Legyen igazad! Nem szívesen szólok bele a családi ügyeikbe, mert nyilván még nem tartok ott, hogy bármibe is beleszólhassak, de lerázni se hagyom magam csak mert nekik éppen nem tetszik valami. Barátnőm eddig egész jól tűri ezt az áskálódást, bár még csak nemrég kezdődött...

Én szeretem és bármit megtennék érte és úgy érzem, hogy ő is szeret. Csak na, nem szeretem a konfliktusokat.

2016. aug. 1. 09:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére a legtöbb vádjuk úgymond alaptalan, ezeket barátnőm el is tudja simítani, de elő tudnak hozakodni olyan dolgokkal is, ami tényleg jogos. Például, hogy barátnőmön kívül nem nagyon van akire számíthatnék és hogy ez nem jó... Persze tudom, hogy nem jó, de könnyű úgy beszélni, aki mögött egy teljes család áll.
2016. aug. 1. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztom amit már más is írt, ha a párodnak megvan a magához való esze, akkor nem fogja érdekelni a családja áskálódása.

Az meg mi hogy neked nincs kire támaszkodni??? Egyedül felépítettél egy életet, nem is akármilyet. Ilyen eredmények mellett miért is kéne bárkire is támaszkodni?

Más normális ember ilyen esetben a saját fiának tekintene, nem hogy még áskálódna...

2016. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ennél jobb helyzetből vesztettem.

A barátnőd határozottsága az egyetlen esély erre a kapcsolatra.

2016. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!