Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjhez mennél/megnősülnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez mennél/megnősülnél 18-20 éves korban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van házad, pénzed, össze tudtok költözni, tanulást se kell abbahagynod.
2010. ápr. 19. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

akkor igen,

én is ezt tervezem.

2010. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ezek nagyon nagy előnyök! Természetessen, nekem is ez lett volna a célom! (bár pénz kérdése az egész)
2010. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem. Nem is ajánlom senkinek. Az összes ismerősöm elvált, aki akkor ment férjhez/megnősült. Ki se éli magát az ember addig!
2010. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most 20 vagyok, de még hezitálok... pedig a párom már most esküvőt szeretne. De majd két-három év múlva jöhet az is... ha minden jól megy
2010. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elvált az összes ismerősöm, aki akkor házasodott meg. Ha van házad, pénzed stb, akkor végülis nincs akadály, de 18-20 éves koráig az ember valóban nem élt még eleget és nagy a veszélye, hogy elválnak később.
2010. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha ez mind meglenne akkor sem. a házasság szerintem ráér. nem a papírtól függ.
2010. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Másfél éve férjhez mentem. Autó, lakás, én egyetemre járok, ő dolgozik, de valahogy mégsem az igazi a dolog. Nem való nekem ez a kötöttség, úgy érzem elhamarkodtam. Másnál lehet, hogy bejön! Mi most válunk! Igaza van az előttem szólónak. Ennyi idősen még ki kell élnie magát az embernek, főleg ha megteheti. Mindenki maga tudja mit cselekszik, aztán vagy megbánja vagy nem!


23/L

2010. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség, költözzetek össze egy pár évre és ha minden ok akkor.
2010. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
NEM NEM SOHA!!! 30 éves koromnál előbb nem akarok megnősülni!
2010. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen.23N.
2010. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!