Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjhez mennél/megnősülnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez mennél/megnősülnél 18-20 éves korban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van házad, pénzed, össze tudtok költözni, tanulást se kell abbahagynod.
2010. ápr. 19. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még egy rendes kapcsolatom sem volt, naná, hogy élni akarok, nem börtönbe vonulni. :D
2010. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én most 26 éves vagyok, idén vagyunk két éves házasok. De már 7 éve együtt élünk (és hozzáteszem kb. 1 éve se voltunk együtt, amikor megkérte párom a kezem) az esküvőt azért húztuk ilyen sokáig, mert bizony 5 év kellett hozzá, hogy kialakuljon a végleges lista a meghívottakról. Tehát ha kiszámolod 19 évesen mentem bele ebbe a kapcsolatba. Igaz nincs sok pénzünk és saját házunk, de a tanulást nem kellett abbahagynom, sőt, párom győzködött, hogy tanuljak addig, amíg csak lehet...
2010. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
SOHA!
2010. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dehogyis!! Nehogy meghülyülj már! (26 L)
2010. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én nem. ekkor még élném az életemet. nem akarok aztrán, 25 évesen elvált asszony lenni 3 gyerekkel. :DD
2010. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem.
2010. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert még annyira alakul ilyen korban az ember... Ha szereted, és vele akarsz maradni, akkor még úgyis tengernyi időtök van, minek kapkodni...

Még mindketten változtok, lehet, hogy nem ugyanolyan irányba.

De tényleg, most egy papír mit változtat azon, hogy emnnyire szereted? Én úgy vagyok vele, hogy a házasság ráér akkor, amikor már jön a gyerek, addig nem tartom fontosnak, akkor is csak a gyerek miatt...

2010. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!