Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretkezés közben másra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben másra gondolni? Mennyire vétek?

Figyelt kérdés
Nálatok milyen gyakori eset?minden alkalommal szex során mégha pillanatnyilag is eszetekbe jut egy masik szemely?vagy van hogy vegig egy masik embert kepzeltek oda?befolyasolo a kapcsolatban?mik a leggyakoribb fantaziatok v ki ha epp parotokkal vagytok egyutt?nemet/kort/egyutt toltott idot irjatok
2016. aug. 12. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet elképzelni sem tudok. Akivel el jutok az ágyig, az azért van mert vele akarok lenni és rá koncentrálok.
2016. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véteknek nem tudom, h mennyire vétek, de h qrva gáz dolog az biztos. Minek vagy együtt olyannal, akit nem szeretsz, nem tudsz úgy elfogadni ahogy ott áll előtted teljes valójában?! Basszus nekem ilyen még csak meg sem fordult a fejemben, h együtt vagyok valakivel, és másra gondoljak. Ha így lenne, akkor inkább nem lennék vele...
2016. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én programozásra, meg napi dolgokra szoktam néha gondolni, hogy elhúzzam, ne menjek el...másra, mint szexpartner nem gondoltam még aktus közben...


23F

2016. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arra szoktam hogy mikor hazaértem elzártam-e a simsonon a benzincsapot, és néha kimegyek a garázsba megnézni, múltkor elég kínos volt mert mentem ki álló f.sszal és pont hazaértek anyámék.
2016. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyes válasz erősen napiszar gyanús. Én hatalmasat röhögtem rajta XD
2016. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megszokás unalomba fullasztja egy idő után az egész reszelést,szóval kellenek a fantáziálások. Nyilván nem kell hangoztatni,hülye aki elárulja .
2016. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki az a balfsz aki reszelésnek hívja, ja tudom, impotens.
2023. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!