Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Barátommal tegnap nagyon összevesztünk, nem volt igaza, ma már ő is belátta. De akkor abban a helyzetben nem, totál elborult az agya, üvöltözött velem, nem hallgatott meg. Nem volt cigije, én meg nem akartam neki adni és erőszakosan elvette a táskam, majd kiszedte belőle, hiába mondtam, hogy nem adok. Leültem az ágyra, elfordultam és erősen fejbevágott az öngyújtóval. Szerintetek egy ilyen eset már indok a szakításra?

2016. aug. 12. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy igen.

Nem amiatt, amit tett, hanem amiatt, amit még tenni fog veled, ha maradsz.

2016. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Félreértés ne essék, nem vagyok a családon belüli erőszak-ellenesség élharcosa, mert meg lehet ütni egy nőt, ha ő megtámadott.

Sőt, előfordulhat, hogy kijózanító pofon kell neki, láttam már ilyet(én nem tettem még soha).

Itt viszont egy valszeg függő, rejtett agresszióval küzdő egyeddel van dolgod.

Ő kezelésre szorul és ha nem teszi, sok olyan apró dolgon fog elborulni még az agya, amiből neked lesz bajod, akár lassan gyógyuló bajod is.

Ennek nem szabad teret engedned, viszont ha meggyógyult, kezelni tudja ezt, akkor visszafogadhatod akár.

2016. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az!

Hátulról megüt, mikor elfordulsz. Sunyi és alattomos módon.

Belenyúl a táskádba, erővel elveszi ami a tiéd és kell neki.

Ráadásul ordít, elborul az agya és üt.

Igaza van az elsőnek, ez az első ütés volt, nem az utolsó.


Teljesen jogos a szakítás.

2016. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és szerinted mikor kéne lépned, ha nem most???

"üvöltözött velem, nem hallgatott meg"

"erőszakosan elvette a táskam, majd kiszedte belőle"

"erősen fejbevágott az öngyújtóval"

majd ha félholtra ver, akkor elgondolkodsz rajta? mert ez nem "egy hirtelen felindulásból adott pofon" volt, az sem elfogadott, de az még talán megbocsájtható...


23F

2016. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hu basszus. Hát velem is volt már h nem akartam odaadni a cigit a páromnak de azért ilyet nem tenne,még egy picit sem h gyujtoval fejbekolintana.
2016. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs mit ragozni a dolgon.
2016. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy állat! Nem tud uralkodni az ösztönein, indulatain. Szerintem sürgősen hagyd ott. Azzal jársz a legjobban.
2016. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen szakíts vele!
2016. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!