Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízom a nőkben?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, voltak is mindig, nem mondhatom, hogy nem kellenék a nőknek.

Nem is szokott gond lenni azzal, hogy megszerettessem magam, jól keresek, könnyed természetem van, mert jó a humorom és az ágyban is egész kiválóan teljesítek az elmondásaik alapján.

Viszont nincs bennem semennyi birtoklási vágy. Nem zavarna, ha megcsalnának, nem vagyok féltékeny sem, soha nem is voltam, de ugyanakkor elköteleződni sem akarok, nem vennék feleségül senkit sem.

A szakítások sem viselnek meg egy egész kicsit sem.

4-5 párhuzamos szexkapcsolat egyszerűen kielégítő számomra. Ez bizalom probléma lenne?



2016. aug. 12. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny lennél az lenne a nem bízás.Te nem nem bízol, hanem csak egy érzéketlen szexgép vagy.
2016. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szerettél még igazán senkit (mármint szerelemből). Ha szeretsz valakit, természetes, hogy félsz néha attól hogy elveszíted, és egy esetleges szakítás fájdalmat okoz.
2016. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sose voltam szerelmes, nem is leszek, nem jellemző rám.

viszont jó kérdés, hogy érzéketlen szexgép vagyok-e. Az érzéketlenséget jó volna, ha valahogy mérni lehetne, de szexgép nem vagyok, vagyis szexmániás, mert a napi 1-2 menet nekem elég, nem akarom folyton csinálni.

2016. aug. 12. 15:55
 4/14 anonim ***** válasza:
A 4-5 párhuzamos szexkapcsolat elégsége érzéketlen szexgépségre utal...gondolkozz el rajta.
2016. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mennyi ma a társadalmilag elfogadható szám?

Kettővel még jó volnék?

2016. aug. 12. 16:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit sìr a szád? Jól elvagy nem? Napi két menet 4- 5 nővel...

Szerencsére érzelmekkel se áldott meg a sors...mondjuk nem véletlenül szerintem.

2016. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csak ma, hanem mindig is az 1 volt az elfogadott.Legalábbis a normál emberek számára.
2016. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Félreértettél, nincs 4-5 szexkapcsolatom, csak egy normális párkapcsolatom, de inkább az volna számomra testhezálló.

Kissé meglep az indulatosság és az ítélkezés, azt vártam volna, hogy inkább vár segítőkészség.

2016. aug. 12. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:

A férfiak lehet jobban megértik ezt.

Még hátba is veregetnek....Jól csinálod!

A nők meg beérik, hogy a Te szavaddal éljek: az ágyban egész kiválóan teljesítesz.

Mi a gond?

2016. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha igazán belegondolok, nincs probléma, gond.

A kérdésem az volt, hogy vajon valami hiba miatt vagyok ilyen, valamiféle problémám volna a háttérben a bizalommal?

2016. aug. 12. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!