Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem bízom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bízom a legjobb barátnőmben, és a barátomban?

Figyelt kérdés

mikor még ismerkedési fázisban voltunk, beszélgettek ők is neten azt tudom.

aztán mikor találkoztunk, többen voltunk egy szórakozóhelyen, és láttam a barátnő arcán azt a fura mosolyt mikor megjelent, és ahogy riszálta magát. utána pedig, mintha végig utána mászkált volna.

telt az idő, mi összejöttünk, és akkor azt mondta nekem a barátnő, hogy szerinte sunyi. és kicsit be is kavart a kapcsolatba , engem meg összezavart.

aztán elvileg nem bírják egymást.

de bennem van egy fura rossz érzés..


2016. márc. 12. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélj velük, hogy akkor most kevernek egymással?
2016. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bízz abban amit érzel,jobban mint abban amit gondolsz. Ez egy nagy igazság,egyben az egyik tetkóm is. Amit én megérzek az úgy van,ha agyalgatok rajta tuti rosszul döntök.


Nem akarlak elkeseríteni,de viszonyuk van,ha nincs akkor lesz.

Az egyik pasim ezt csinálta egyik ismerősömmel. Azt mondta nem csípi a csajt,a csaj is ezt mondta nekem a pasimra,de kellette magát mindig előtte,majd kiderült a viszonyuk.

Ha gyanakszol az már régen rossz. Szerintem ezen nincs mit beszélgetni. Csőbe kell húzni őket,lebuknak és mehetnek a fenébe. Én nem pazarolnék időt egy ilyen pasira és nekem az ilyen már nem lenne a barátnőm de te tudod.

2016. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a durva, hogy eddig is, ha valamit megéreztem, legyen most az egy hülye dolog, pl egy like a facen...hülyeség ugyebár, de volt mikor csak úgy belém hasított, aztán ő lett az utódom.:D

vagy egy megérzés, hogy lesz valami az ex, meg egy ismerős csaj között.és akkoriban semmi kapcsolat nem volt köztük, nem is találkoztak.később szintén utód lett.

és most is, kellemetlen rossz érzés van.

de hogy buktassam le?

2016. márc. 12. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Írok privit
2016. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!