Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni hogy nem kellek eléggé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,nem vagyunk együtt és valószínűleg nem is leszünk,mert nem szerelmes belém. Két hónapja ismerjük egymást és azt mondja hogy ahhoz,hogy szerelmes tudjon lenni,jobban meg kell hogy ismerjen. Ennek ellenére nem úgy tűnik hogy valóban meg akar ismerni. Azt mondja nem velem van a baj blablaaa...és velem valóban nincs is,tudom hogy nagyjából rendben vagyok külsőleg és belsőleg is. És ezt ő is tudja,mondta is,sőt azt is,hogy nem hiszi,hogy lenne olyan dolog,amit nem tudnék neki megadni. Az érdeklődését mégsem keltettem fel eléggé,a viselkedése legalábbis nem ezt mutatja(nem válaszol az üzenetemre,nem keres folyton,csak olykor-olykor..) Ez egyszerűen sérti az önérzetem,mert nekem nagyon tetszik,és egyszerűen tudom hogy jobbat érdemlek annál amit tőle kapok. De úgy érzem addig nem tudok tovább lépni amíg be nem bizonyítom,hogy mégis elég jó vagyok neki. Lerombolja az önbizalmam,és úgy érzem,az nem segitene ha csak úgy továbbállnék. Megőrülök,mit tegyek?
2016. aug. 12. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az önérzeted már így is a béka segge alatt, tett róla a pasi. Szerintem akkor jönne helyre, ha egyszerűn otthagynád a fenébe. Persze, hogy nem kellesz neki, hiszen a kezed-lábad töröd, hogy egyáltalán beléd törölje. Szó nélkül lépj tovább.
2016. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egót le kell valahogy adni és továbbállni. 3,5 mrd. férfiból válogathatsz még. Persze tudom, hogy ez egy nehéz dolog, de szerintem nem érdemes olyasvalakihez ragaszkodni, aki nem tud neked eleget adni. Mert nem nagyon fog a jövőben sem, szerintem ez már eldőlt.
2016. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mit túráztatod magad? Attól, hogy szerinted "jó parti" vagy (ami lehet igaz is) még nem kellesz mindenkinek. A szerelem ilyem, vagy van vagy nincs. Neki pont nem kellesz. Kicsit se vagy nagyképű. Persze lehet, hogy a csávó is az, de akkor is, nem fog mindenki hanyatt esni tőled.
2016. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!