Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idot beszeltek a parotokkal?

Figyelt kérdés

Az nem gaz hogy reggel egy orat ir utana elmegy es neha 5 orankent v vhogy ir egy valamit aztan ennyi. En keveslem de ha mondom neki sosem valtoztat rajta es en szeretnek tobbet beszelni vele.

20f



2016. aug. 12. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden jól megy, napi fél óra.
2016. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Reggel néhány perc telefonhívás, dél körül tíz-tizenöt perc személyes találka amennyi éppen belefér a nagy rohanásba, esetleg délután/este még egy néhány perces telefonhívás, este meg lefekvés előtti Skype amíg el nem álmosodunk nagyon. Ez van hétköznap, a hétvégét együttöltjük.


Őszintén szerintem ez egy teljesen jó rendszer és ha meggebednénk se tudnánk több időt szánni a másikra. Nem is értem, hogy te hogy várod el a párodtól, hogy folyamatosan beszéljetek. Gondolom, neki is van munkája, vagy egyéb elfoglaltságai.

2016. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 eves nincs munkaja otthon ul es a csaladjaval van 0-24
2016. aug. 12. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem éltünk együtt heti 4-5 napot együtt voltunk, a maradékot mindenki otthon töltötte a családjával. A külön töltött időben napi 1-2 sms max. Esténként pedig fixen 2-3 óra beszélgetés msnen. (akkor még volt).

Mivel akkoriban mindketten tanultunk (én elég intenzíven) ezért kellett, hogy nap közben magam legyek és tanulással foglalkozzak, ő pedig suliban volt, gyakorlaton, vagy diákmunkázott.


Most 6 év kapcsolat, ebből 4,5 év házasság után nap közben facebookon tartjuk a kapcsolatot, ha a férjem talál a telójával munka közben ingyen wifit, így szokott írni kb 2 óránként. Plusz este amikor már a vonaton van. Én szinte egész nap gép előtt ülök munkából kifolyólag, szóval nekem nem gond a net. Este pedig beszélünk ha hazajön.


Ha már beszéltél vele erről akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. Vagy elfogadod, hogy ennyire van igénye, vagy lépsz. De el is foglalhatod magad. Nincs hobbid? Vagy valami szabadidős tevékenységed, csak arra vársz mikor beszélhetsz vele? Nem vagy picit függő?

2016. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Forever alone :( Amúgy eddig a barátnőimmel úgy volt, hogy ha van időnk egymásra, akkor akár több órát is.
2016. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat igen lehet igazad van kicsit lekene magam foglalnom es leallni rola. Remelem azert szeret kelloen es azt csinalja amit mond. Koszonom a valaszokat
2016. aug. 12. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Sose számolom. Ha beszélni szeretnék vele, akkor kezdeményezek és beszélünk. Ha ő szeretne, akkor ő kezdeményez, és beszélünk.
2016. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát csak én most költöztem ki németországba, és ő majd később jön. alig tudunk találkozni, mégis most is reggel írt, hogy megy a családdal, és azóta semmi.
2016. aug. 13. 13:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Megoldodott dobtam.
2016. aug. 15. 07:59
 10/11 anonim válasza:
Mit mondott?
2016. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!