Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hívják reménytelen szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hívják reménytelen szerelemnek?

Figyelt kérdés
7 éve hagytam el a családi fészket, azóta 180 km-rel távolabb élek a szüleimtől, exemmel éltem nyár végéig! Ahol szüleimmel éltem, van egy srác(35 éves), akit nagyon szeretek. Még a párkapcsolatom alatt is találkoztunk, a távolság miatt sajnos csak havonta. Jelenleg nekem se , neki sincs senkije, ugyanúgy találkozgatunk, de valamiért nem fordul komolyabbra a dolog! Mindig mondja, hogy nagyon ragaszkodik Hozzám, és hogy nagyon jó velem, és minden nap rám gondol! Napi e-mail, telefonbeszélgetés van köztünk. Egyre jobban szerelmes vagyok belé, már 7 éve, és nem merem megmondani neki. Ez olyan furcsa... pedig nem vagyok az a kis szende típus.... De valamiért olyan nehéz kimondani! pedig tudom, hogy Ő is odáig van értem. Szerintetek mit kéne tennem? Egyáltalán kellenek ide szavak? Hisz ha együtt vagyunk, akkor úgyis érzi, hogy megőrülök érte! Most van egy ügye, lehet pár évre lecsukják, és mondta is, hogy hibásnak érzi magát, hogy még mindig találkozgatunk, hisz nem akar nekem fájdalmat okozni! Nagyon szeretem Őt.. Azon is gondolkodtam, hogy lesza*om hány évet ül, én megvárom.Szerintetek Hülyeség?? És emiatt nem fordul komolyabbra köztünk semmi? Ez reménytelen szerelem? Légyszíves segítsetek, mert úgy érzem én nem tudok mást szeretni! (26 éves Lány)
2010. ápr. 19. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

muszáj elmondanod neki mit érzel.

Én is hasonló helyzetbe vagyok. ma elmondom a szerelmemnek, hogy szeretem.

2010. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem az ember nyugodtan csak akkor mondja a párjának hogy szereti, ha azt egyáltalán érdekli

amúgy én sem kötnék le magam mellé egy olyasvalakit, aki előtt az élet, előttem meg falak

nem használnám ki a szerelmét

örülj te is, hogy nem használ ki Téged ez a srác, mert ha szorosabbra fűződnének a dolgok ő nem lenne jó férj, jó családapa és ezt ő tudja magáról, csak te nem

inkább légy boldog amíg lehet, ne gondolkozz a jövőn, majd alakul magától

2010. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mondd el neki, hogy mit erzel epp ugy, ahogy itt leirtad. Ha nem teszed meg lehet, akkor kesobb megbanod (ezt tapasztalatbol mondom)

Ha tenleg ugy erzed, hogy neked o kell es forditva is igy van akkor varj ra.

2010. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!