Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom ezt csak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom ezt csak ennyire túl vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, azóta nálam is lakik. Nem nagyon volt munkája és akárhova mentünk mindig én fizettem szinte és egy ft számlapénzt se kétem tőle soha a lakásba se bár nem is nagyon akart adni. A héten is bárhova mentünk programozni vagy ha dolgozott mentem érte kocsival én fizettem kb mindent. Most kicsit megromlott a kapcsolatunk és haza költözött kis időre de ugyanugy most elkezdett már nálam aludni mert megbeszéltük a problémánkat,bár most van fix állása de ma kértem tőle hogy vegyen egy doboz cigit és ahogy ideért hozzám első 5 percbe már kérte is vissza az ezrest(ő is cigizik szoval nem a cigi utállása miatt). Mondtam neki hogy ez most komoly én soha nem kértem pénzt semmiért és visszakérsz tőlem egy ezrest is? Azt mondja ő elvárja. Teljesen meg is sértődött ettől de nekem ezt nem veszi már be az agyam hogy egy ezrest így sajnál tőlem amikor tudja hogy most nekem sincs pénzem mert megjött minden számlám és be kell fizetni? Szerintetek? 24/F
2016. júl. 24. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak élősködik rajtad.
2016. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélted meg vele ezt az apró problémát? Akkor itt az ideje.

Felezitek a rezsit, a kaját, a többi költséget, ami közös. Vagy nem kell vissza költöznie, tartsák el a szülei.

Felnőtt nő, ideje hogy gondoskodjon magáról.

2016. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt, ne járj úgy mint én. Nem önzetlen.
2016. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nőt találsz bárhol.


Én is voltam ilyen kapcsolatban, aztán még egyben, most a harmadik már sokkal jobb(an néz ki).

2016. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy valaki, aki a tenyerén hordoz egy nőt, az elvárhatja, hogy a párja ezt különlegesnek érezze és legalább a kedvességével viszonozza. Ha nem tudja kifizetni, akkor előre szólhatott volna, hogy bocsi, de most én is le vagyok égve. Szerintem ezt bárki meg tudja érteni.

Szóval én szakítanék vele, mert ez így egyoldalú kihasználás.

28 F

2016. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 H_Vivien ***** válasza:
Tudjuk, hogy a szerelem vak, nah de ennyire? :) Próbáld meg kívülről szemlélni a kapcsolatotokat. Olyan önző a csaj, hogy az már nekem volt kínos, amikor olvastam. Ha szereted és kell Neked, ülj le Vele, és magyarázd el Neki, hogy hogyan is működik az együttélés. Vagy ennyire ostoba, hogy nem esik le Neki, vagy szimplán élősködik. Nem ismerem a kapcsolatod, sem a lányt, nyilván ezeket Te tudod, de én dobnám. Nekem ez így sok, leszarja, hogy Veled mi van.
2016. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kedves" kérdező!


Biztos?! BIIIIZTOS megér ennyit a k×rás?! o.O

...

Egészen biztos?!

2021. máj. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerült egy 5 éves kérdést visszahozni a halálból :)
2021. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaa!!

Upsz...


Ezt nem figyeltem.

De azért jó volt kiírni magamból a költői kérdést. XD

2021. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!