Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapig megcsalt. Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

Mint kiderült, a volt párom a 4 hónapos kapcsolatunk alatt 5-6 nővel megcsalt. Az összejövésünk után már 2 nappal mással csókolózott, 2-3 hétre rá már szexelt is.

Képtelen vagyok felfogni, hogy amikor idejött, amiket írt nekem, amiket mondott... Minden, minden végig egy nagy színjáték volt. Ezek után ne mondja, hogy szeretett...


Nem tudom, hogy tudnék már bízni ezek után a fiúkban.


Voltatok ilyen helyzetben? A legjobb ha magamban megpróbálom tisztázni és minél hamarabb elfelejteni?


2014. nov. 25. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell értened, hogy vannak ilyen emberek, de a többség nem ilyen. Sajnàlom, hogy ez történt veled.
2014. nov. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rá se ránts!

Én egy normális szeretőt szerettem volna, az sem jött össze! :)

2014. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bence_ ***** válasza:
Ő valóban a párod volt?
2014. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!