Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Volt barátommal már kb féléve szakítottunk,mert sokat vitáztunk.Azóta többször próbálta helyrehozni a dolgot,de én nem adtam még egy esélyt.Most összejött egy másik lánnyal és ez eléggé zavar.Már nem is köszön,nemtudom h a beszélgetéseink hiányoznak vagy ő.. Tudom hogy késő bánat,és megérdemlem h szenvedjek, de el akarom felejteni őt.
2015. jan. 12. 22:14
 1/7 aladar12 ***** válasza:
az alkohol és egy hobbi mindig segít.
2015. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyit a taktikázásról. Ne gondolj rá,ennyi.
2015. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
Nem érdemled meg, hogy szenvedj!:) És ettől egyáltalán nem kell szenvedned, erős voltál, Te küldted el, Te nem adtál neki új esélyt, az hogy akkor fogta magát és továbblépett, maximum neki van kapcsolatfüggősége (valószínűleg még irántad is voltak érzései, amiket átvitt ebbe az új kapcsolatba az alapján ahogy leírtad), Te meg (ha látszólag is) de megállsz szépen a lábadon. Kezdj el szépen ismerkedni, vagy fordíts magadra több időt. Idővel szépen elfelejted, mert tudod, hogy jobbat érdemelsz!;)
2015. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 -et annyiban modositanam, hogy sport es hobbi.
2015. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ba.zd magad fejbe egy egy ólajtóval, de legalább úgy, hogy képtelen legyél még egy ilyen kérdést kiírni utána. Akkor nagy eséllyel elfelejted. A lényeg hogy a kognitív képességeidet, és egy kicsit motorosokat is, károsítsd! pls!
2015. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit vártál, hogy majd örökké utánad epekedik? Sztem semmi jogod h ez zavarjon, miután te utasítottad el.

Elfelejteni úgy a legkönnyebb, ha nem tudsz róla semmit, úgyhogy jobb is, ha kerül téged.

2015. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Timi te vagy az?
2015. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!