Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a lányok a külföldi munkavállalástól?

Figyelt kérdés
Kaptam egy irodai állást Londonban, és szállást az első hónapra - de a barátnőm nem akar velem jönni, a kapcsolatunk kb 4 hónapos.

2016. aug. 14. 01:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A barátnőd is kapott állást? Mióta ismeritek egymást ténylegesen?


Én egy 4 hónapos kapcsolat esetén csak akkor vállalnék be egy ilyet, ha már előtte évek óta ismerem, és a barátságunk lett annyira szoros, hogy párkapcsolattá alakult, plusz ha nekem is lenne ott kint munka. A semmire én sem mennék külföldre, főleg, hogy van egy 8 éves madaram is, akit nem hagynék itt.

2016. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan nem érted? Nem lehet valami nagy EQ-d... Nem, a lányok nem félnek a külföldi munkavállalástól. A te barátnődnek vannak kételyei, érthető okokból.


- miből fog ő élni? Eltartod? Ez igen kellemetlen, főleg 4 hónap után.

- hol fogtok élni? Lehet, hogy ő 4 hónap után még nem akar összeöltözni, élni akarja a fiatal párok szabad életét és nem akar még papás mamásat játszani.

- mennyire beszéli a nyelvet?

- egy ilyen döntésre fel kell készülni lelkileg és a gyakorlatban is, nem lehet csak úgy egyik napról a másikra otthagyni munkát/iskolát, családot, barátokat, otthont, stb...

- miből gondolod, hogy egyáltalán alkalmas külföldi életre? Lehet, hogy ő egyszerűen csak itthon akar élni és nem érdekli Anglia vagy más ország. Nem minden ember egyforma.

2016. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én köszönöm de nem kérnék belőle, és nem azért mert félek, hanem mert jól érzem magam itthon. Itt van a családom, a barátaim. De sok lányt ismerek aki kint van, nem tudom a te barátnődnek mi a problémája de ne általánosíts.
2016. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A munkavállalástól nem félnek, attól félnek hogy úgy menne ki egy idegen országba, egy éppen elkezdődött kapcsolat miatt, ami normál esetben az összeköltözésre sem érett, hogy neki nincs ott biztos állása, lakása is csak egy hónapig, és mindent itt kell hagynia a munkájától a családjáig, fel kell adnia a biztos jelent a bizonytalan jövőért, ami jelentős mértékben azon áll vagy bukik hogy életre szóló vagy max. féléves lesz a kapcsolatotok.


Nem kívánom nektek, de tegyük fel hogy szakítotok kint 1-2 hónap múlva. Ott áll egyedül egy ország közepén, nincs munkája, nincs lakása, nincs ott a közelben az anyja vagy egy barátnője akihez meghúzhatná magát éjszakára, nagy valószínűséggel az exétől kéne pénzt kunyiznia hazafelé repülőre, itthon meg várná a munkanélküliség és az "énbezzegmegmondtam" rokonok. Erre menjen ki?

2016. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én sem mennék ki. Mire, a semmire? A leírás alapján a lánynak nincs ott munkája, sőt gyanítom, nem is beszéltetek előtte erről a lehetőségről, nem is készült fel rá. 4 hónapos kapcsolat meg túl rövid ahhoz, hogy feladjam mindenem. Most nézem a saját életemet - itthon van egy jól fizető szellemi munkám... ezért nem fogok a semmire kimenni, hogy jaj, majd mosogatok, az nekem degradáló lenne. Főleg hogy amiben igazán penge vagyok, az Londonban nem annyira keresett: majdnem anyanyelvi szintű angol nyelvtudás :D.
2016. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!