Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha párom a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha párom a külföldi munka felé próbál tuszkolni de én inkább még tanulni szeretnék?

Figyelt kérdés
Párom elégedetlen a fizetésével, ezért menni akar külföldre dolgozni és azt szeretné, ha mennék én is. Egy érve szerint majd hazajövünk egy év után és tovább folytatom a tanulást. De én tudom, hogy ha abba hagyom én azt nem folytatom tovább. Nekem a történelem az életem és csak ez érdekel, több TDK és OTDK is megnyertem, tiszta ötös vagyok. Mit tegyek?

2016. jún. 3. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Váljatok szét, már maga az ha Te ennyire humán beállitottságu vagy ezzel külföldön sosem fogsz tudni boldogulni. Te tanulj, ahogy szeretnél.. a párod meg menjen ki külföldre. Szerintem nagyon fiatalok vagytok, és kár még ennyire lekötnötök egymást. Még ismerkednetek kellene. Ha lenne 3 gyereketek és 40 körül lennétek akkor azt javasolnám hogy kössetek kompromisszumot, de fiatalon miért kötne bármelyikötök.
2016. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 24 ő pedig 23 éves
2016. jún. 3. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen szituációban a tanulás mellett döntöttem és nem bántam meg. :) Ha nem tartja tiszteletben a döntésedet, akkor nem illetek össze. Ilyen egyszerű. Az már más kérdés, hogy pokolian fájt az elválás, de fiatalok vagyunk, és előttünk az egész élet, amit most kell megalapoznunk. :)
2016. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van a tanulás folytatásával kapcsolatban. A jó megoldás az lenne, ha megvárná, míg befejezed a tanulmányaid (az életkorod és az eredményeid miatt gondolom, nincs sok hátra), és utána mennétek ki együtt. Másik megoldás a távkapcsolat, de akkor nem sok esélyetek van. A harmadik, ami hirtelen eszembe jutott az Erasmus vagy hasonló, és akkor kint folytatod.
2016. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!