Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok holgyek bejonnek nektek a mackos pasik?

Figyelt kérdés
Van egy par testesebb ismerosom akik pocakosok teltebbek,es allandoan arrol panaszkodnak,hogy a lanyok,nok elutasitjak oket! Oszinten unom mar a siralmaikat de nem akarom oket meg en is bantani,hiszen allandoan szomorkodnak ,hogy a nok elkuldik oket! Amugy kortarsaimrol 30-40 kozotti ferfiakrol van szo! Mit csinaljak veluk,hogy segithetnek nekik, jomagam is 30as ferfi vagyok , de nem tudom mit mondjak nekik!

2016. aug. 14. 13:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%

Számomra nem jönnek be, ennyi.

Ízlések és pofonok, egyéni, hogy kinek mi jön be.


Ha ennyire zavarják a súlyuk, akkor menjenek el mozogni és mérsékeljék az étkezést, éljenek egészségesen!


Mindenre van megoldás, nem siránkozni kell, tudom, az a legkönnyebb, de az önsajnálat elég gáz!

2016. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Amennyiben a mackós alatt a túlsúlyosat érted, nekem nem jön be, de én sem vagyok duci, és rendszeresen tornázok, inkább izom van rajtam, szóval elég hülyén néznék ki pici, vékony alkatú nőként egy túlsúlyos férfi oldalán. A sportosan mackósok más kategória, ők sportolnak és izmosak, nem hájasak.
2016. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Ez a "mackós pasi"-fogalom nagyon tág határok között mozog ....

Király Gábor is az még is jól néz ki:)


Komolyra fordítva a témát,sokaknál pont nem a mackóssággal van a gond, hanem az igénytelenséggel, például ápolatlan vagy rossz fogak, torzomborz frizura, vagy simán letolatja 3mm-es golyófejre a haját -már ha ugye van neki...

Izzad mint egy csataló, -erre már vanak spéci kozmetikumok....

Régimódi öltözködés, előnytelen szemüveg...

Szandál-zokni kombó...

Durva még ha egy testesebb pasi rázza magát, -mert olyan laza... "

Van aki konkrétan medvének néz ki"- cammog, tépi a mekiben dupla húsos burgert-csak úgy fröcsög a szósz-folyik végig a

2016. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#2 ezek pocakos legenyek nem izmos nagydarabok! Az izmos nagydarab ferfire amugy se mondhato,hogy mackos mert sertes lenne! :D
2016. aug. 14. 13:57
 5/35 anonim ***** válasza:
#karján stb De az a durva, hogy a legcsinosabb, fiatal csaj kellene mindegyiknek.... Azután gondban van ha elutasítják...
2016. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
56%
Hát, a vízilabdásaink közül némelyikre simán rá lehet mondani, hogy mackós alkatú, de az elhízottak jobban szeretik magukra használni, pedig ők inkább már a disznó alkat kifejezést is magukra ölthetnék inkább. Láttál te már mackót? Az nem hájpacni. :-)
2016. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 lattam ! En is nagydarab de aktivan sportolo vagyok, de ha valaki en ram azt mondana,hogy mackos biztos "magamhoz nyulnek" duhomben! Szerintem ez a kover szinonimaja-ez a mackos szo,vagy tevednek?
2016. aug. 14. 14:30
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak kis összehasonlítás végett, és a túlsúlyos haverjaidat sem ártana felvilágosítani...


Ez itt egy medve (nem hiszem, hogy bármelyikünk szívesen összefutna vele csak úgy):

[link]


Ő egy mackós alkatú pasi:

[link]


Ez egy disznó:

[link]


Szerintem nem a medvére hasonlítanak...

[link]

2016. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 na ne idegesits hogy o mackos alkatu ferfi! Nincs is zsiros hasa neki max annyi hogy nem kockas! Nekem is hasonlo alkatom van! De nehogy mar o dagadtnak szamitson!
2016. aug. 14. 15:23
 10/35 A kérdező kommentje:
Szegeny Kiss Gabort jol ledagadtoztatok!:(
2016. aug. 14. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!