Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok holgyek bejonnek nektek a mackos pasik?

Figyelt kérdés
Van egy par testesebb ismerosom akik pocakosok teltebbek,es allandoan arrol panaszkodnak,hogy a lanyok,nok elutasitjak oket! Oszinten unom mar a siralmaikat de nem akarom oket meg en is bantani,hiszen allandoan szomorkodnak ,hogy a nok elkuldik oket! Amugy kortarsaimrol 30-40 kozotti ferfiakrol van szo! Mit csinaljak veluk,hogy segithetnek nekik, jomagam is 30as ferfi vagyok , de nem tudom mit mondjak nekik!

2016. aug. 14. 13:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
#16 Szerencsere ennel mar vekonyabb vagyok ilyen voltam kb a dietam elott mikor egy 20al tobb voltam! De meg igy is maradt ami leadni valo! Az ismeroseim is kb ilyen dagik mint amiket linkeltel! ;)
2016. aug. 15. 22:38
 22/35 A kérdező kommentje:
#18 Amit a 16os linkelt kover pasikat kb ezek az ismik is ilyenek,jomagam is ilyen voltam kb fel ev alatt leadtam 20kg zsirt de meg sajna igy is van mit!
2016. aug. 15. 22:42
 23/35 A kérdező kommentje:
#19 annyit mondtak hogy tobb fele noknel probalkoznak-allandoan nekem rinyalnak hogy dagi mackok ezert nincs nojuk-en is dagadt voltam kb olyan mint amit a 16os linkelt de nekem voltak noim akkor is, bar volt olyan no aki engem is elkuldott mert dagadt voltam de igy is volt ami osszejott! Ezeknek meg mar unom a siralmait! Valahogy segiteni akarok nekik de szerintem a lefogyast fogom javasolni nekik! Amugy mindenkinek koszi a valaszt! ;)
2016. aug. 15. 22:47
 24/35 anonim ***** válasza:
A mackós kérdések úgy látom reneszánszukat élik. :)
2016. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Sztem rossz helyen keresnek. Nekem nagyon is bejönnek a kicsit mackós korosztályodbéli 40es pasik. Ha van egy kis pocija az nem baj, de ne legyen kövér.
2016. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#28 30 es 40 kozottiek! :)
2016. aug. 17. 14:59
 27/35 anonim ***** válasza:

[link]


Kb. eddig a szintig (csak a testet nézd)


21l

2016. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Na, elcsesztem. Szóval: [link]
2016. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Most ha egy elhízott emberről beszélsz akkor természetesen nem a válaszom. Ha ilyen kis húsosabb az már más tészta, én a férjemből indulok ki, nem vékony, nem is kövér, olyan jó kis fogdosni való, izmos is. Az sztem szexi. A kövérek nem tetszenek. Azért arra kíváncsi lennék mondjuk h ők maguknak milyen párt képzelnek el? Hozzájuk hasonló testsúlyban lévő nőket, vagy átlagos kinézetűeket? Sokszor az ilyen pasiknak azért nincs párjuk mert magukhoz képest magasra teszik a mércét.
2016. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
# 27 A Staudtra gondolsz?
2016. szept. 3. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!