Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert ilyen gonosz baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen gonosz baratnom velem?

Figyelt kérdés
allandoan ö akar engem megdugni felcsatolhatos mupéniszel ha nem engedem ideges lesz feszult es nagyon agressziv, ezert megszoktam neki engedni csak az a baj hogy mostanában egyre tobbszor akarja, én is dugom öt rendszeresen viszont mostanában ö többször dugott engem mint én öt, azt mondja nagyon jo neki hogy igy megaláz engem és hogy tudom hogy milyen érzés ha dugják az embert, mondjuk kicsit izgat hogy igy megaláz egy nö meg az is hogy ez ennyire tetszik neki csak mostanában beleörult ebbe a dologba ha csak néha akarná az jobb lenne, kérlek ne nevesetek ki a baratnömért teszem mert szeretem, szoval hogy mondjam meg ezt neki kicsit félek töle. 24f

2016. aug. 14. 14:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de szeretem öt nagyon nem birnám öt sose elhagyni
2016. aug. 14. 15:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha téged izgat, akkor mi a baj? :D

Ha sosem akarnád, akkor az ellentétekhez vezetne, de ha kevesebbszer történne... Nos, illik kompromisszumot kötnie ilyen téren.

2016. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Noren1989 ***** válasza:

Mint munkában dominának, májerkém.


Vagy nem tudod elképzelni, hogy a felcsatolhatóssal mát is megpakol??

2016. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg ezek szerint erre van szükséged. Ennek is van egy jó oldala: a prosztata vizsgálatot már meg sem fogod érezni.
2016. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ilyet sose tenne mivel ö is imád engem ugy ahogy én öt
2016. aug. 14. 15:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipusú nőkkel össze kell veszni hogy észhez térjen persze ha nem akarsz tovàbbra is papucs maradni légy féfi !Talàlj ki vmit mond hogy meglepi szeretnél te örömet szerezni neki de ha ezek utàn sem hallgat ràd akkor ő sohasem fog megvàltozni egy kicsit sem!
2016. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!