Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában senki nemakar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hiába keresek egyszerűen nemtalálok olyan lányt aki komoly kapcsolatot akar... A legtöbbjük minden héten mássalvan közben meg sír hogy miért nincs valaki akinek nemcsak arra kell köüzben meg ő is pont ugyanolyan.... Már senkit nemérdekel az hogyha együttvannak minden jó,szeressék egymást,érdekelje hogy mivan a másikkal,necsalja meg stb stb? Sajna ahogy látom valahogy mostanában az ilyen dolgok eléggé kihaltak vagy nemtudom mitcsinálok rosszul....A legtöbb lány olyan hogy folyton buliba jár összejön ezzel azzal aki épp meghívta esetleg valamire stb.... Az nembaj ha buliba jár énis szoktam nem is kell hogy otthonülős legyen folyton de ha már egyszer van bartája akkor az miért nemjó neki és miértkell minden héten mást fölszednie? És sajna nemtalálni már olyan lányokat akik nem ilyenek(tisztelet a kivételnek).Ennyire nemérdekel már senkit ez az egész dolog?



17/F


2010. ápr. 19. 16:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
azt sose találod meg, amit éppen keresel, ezt jól jegyezd meg!
2010. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én is ezt gondolom a mai fiúkról...:( Sosem elég a nagy részének, h ott van a barátnője, nem elég h szereti a lány, és mindent megtenne érte...

16L

2010. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Vannak azért ilyen lányok,csak Te most valamiért ezeket a másikakat látod mindenütt.Szerintem sok lány épp ugyanettől szenved.Nem tudom,hova küldjelek,hogy megtaláld őket...nem biztos,hogy discóba.
2010. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nekem pedig pont ez kéne :S Jóh énsemvagyok épp egy mintabarát de azért ellehet velem lenni :)De hát úgylátom amit szeretnék az a lehetetlen.....
2010. ápr. 19. 16:37
 5/28 anonim ***** válasza:
En 16 vok es lany, es ugyanez zavar engemis. A mai vilagba csak a cigi, pia, meg a minden heten mas pasi/csaj megy...gaz az egesz ahogy van, es a tobbiek meg vagy sodrodnak veluk, vagy egyedul maradnak mert nemolyanok :( Miebbe a jo? Sztem sokkal, de sokkal jobb ha van vki aki szeret, megert, meghallgat...mint az akinek csak arra kellesz...Szomoru
2010. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát buliba szerintem sem olyakat találni akik komoly kapcsolatot akarnak..... és tudom magamról hogy buliba énis azért megyek hogy jólérezzem magam szóval biztos hogy nemleszek ép állapotban szóval az kilőve :)
2010. ápr. 19. 16:39
 7/28 anonim ***** válasza:
En 16 vok es lany, es ugyanez zavar engemis. A mai vilagba csak a cigi, pia, meg a minden heten mas pasi/csaj megy...gaz az egesz ahogy van, es a tobbiek meg vagy sodrodnak veluk, vagy egyedul maradnak mert nemolyanok :( Miebbe a jo? Sztem sokkal, de sokkal jobb ha van vki aki szeret, megert, meghallgat...mint az akinek csak arra kellesz...Szomoru
2010. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, magatol kuldte el meg1x '^^.
2010. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez az új trend. Én is emiatt szívok, a mostani csajok többsége ilyen. Ha találsz egy olyat, aki viszont nem, azt becsüld meg :)
2010. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen énis ígyvagyok.....bár igaz hogy cigizek meg nemvagyok épp egy kis ártatlan jófiú de ilyen téren viszont egyáltalán nemvagyok az a fajta aki minden héten mással meg sorra megcsalja a bnőit stb stb...énsem értem mi ebben a jó inkább legyen egy valaki de az szeressen úgy ahogy vagyok,fogalalkozzon velem,érdekelje mivan velem stb
2010. ápr. 19. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!