Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti zokon vennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti zokon vennétek ha a pasi át akarná venni tőletek az irányítást a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 13:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%
Nem. Ha amellett mindig tisztelettel bánik velem.
2016. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2016. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Akinek van egy kis esze, és nem szokgalelkű, az igen. Mivel egy kapcsolat az egyenjogúságon, egymás kölcsönös támogatásán, szeretetén, megértésén alapul. Nem azon, h ki a domináns. Mert egy jó kapcsolatban nem különülnek el ilyen élesen egymástól a felek. Persze vannak dolgok, amiben a férfi dominánsabb egy picit, és vannak amiben a nő. De ez nem egyenlő azzal, h az egyik fél a másik félre kényszeríti az akaratát. Hanem minden tekintetben kompromisszumra kell törekedni, h egyik fél se érezze magát elnyomva.

29/f

2016. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen irányítást? Mit kell irányítani? Rakétát? Sárkányt? Repülőt?
2016. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem venném zokon,sőt vmilyen szinten elvárom h a pasi legyen az irányító. Szeretem a határozott férfiakat,mert én nem mindig vagyok az,és jó ha vki irányít megmondja mit csináljak. Nekem ez jön be.

25l

2016. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Kell az egyensúly, olyan nincs (egy jól működő kapcsolatban), hogy az egyik fél irányít mindent kiskirályként (amit a kérdés megfogalmazása sugall).
2016. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg. Nálunk nem nagyon van irányítás. Van akinek valami fontosabb, abban ő dönt, de minden másban közösen megállapodunk. Egyáltalán nem bírom elviselni az alárendelt sem a parancsnok szerepet, szóval nekem nem tetszene. Főleg, hogy saját tapasztalatom szerint csak az a férfi próbál meg hatalmaskodni egy nő fölött a kapcsolatban, aki az életben sikertelen csődtömeg és ezzel kompenzál. Mármint elnézést, de eddig csak ezt tapasztaltam.
2016. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csodálkoznék, mert nem irányítom a kapcsolatot, így nem lenne mit tőlem elvenni. Normális esetben közös az irányítás. Az zavarna, ha elkezdene basáskodni fölöttem.
2016. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8asnak

A lány ezt próbalja tenni velem.Neha úgy szól hozzám mint Anya a fiához majdhogynem parancsolva

2016. aug. 15. 15:40
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Tök jó lenne, ha végre nem nekem kéne kitalálni és megszervezni mindent
2016. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!