Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátnőmnek van egy fiú haverja?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel 2 év után, de 3 hónap elteltével kibékültünk. Ez idő alatt ő összebarátkozott egy fiúval, sok mindent csinálnak együtt. Sokszor felmegy hozzá a srác. Viszont a barátnőm híresen megbízható. Mindenki, aki ismeri őt, az tudja, hogy soha nem volt vagy lenne hűtlen, ráadásul szeret is. De ez a pasi dolog engem idegesít, mert szerintem ez nem normális. Sok helyre mennek együtt. Tudom, hogy nem tenne semmit a barátnőm, még is nagyon zavar. Legyenek pasi haverjai, de ne ilyen közeliek. Csak én fújom fel a dolgot?!?!
2010. ápr. 19. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"soha nem volt vagy lenne hűtlen, ráadásul szeret is."

Sose felejtsd el, hogy MINDIG van egy ELSŐ alkalom...

Egyébként lehet fiú lány közt barátság, ezt tapasztalatból mondhatom, de őszinte leszek ha úgy alakulna én simán lefeküdnék vele. Onnantól meg cseszheted a hűségét... :S

2010. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van fiú haverom. Sőt inkább csak azok vannak. Fel szoktak jönni hozzám és én is megyek hozzájuk. Mondjuk én együtt nőttem fel ezekkel a fiúkkal. Soha nem éreztem irántuk szerelmet. Elmondhatom nekik, hogy mi bánt, tudom, hogy mindig számíthatok rájuk. Mindent meg tudunk beszélni, még a szerelmi dolgokat is. Együtt megyünk szórakozni, bulizni.

Szerintem nincs vele semmi gond. Az embernek lehetnek ellenkező nemü barátai.

A páromnak nincs ellenük kifogása.

Szerintem ne szólj a barátnődnek. Ne bántson ez a dolog. Hiszen te a szerelme vagy, a másik srác meg a barátja.

17/L

2010. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nekem is van lány barátom, akihez fel szoktam menni, nincs abban semmi rossz. Egyébként ha nyugodtan (és nem féltékenykedve) rákérdezel a barátnődnél, hogy mit csináltak, miről beszélgettek, ilyesmi, szerintem el fogja mondani. Csak akkor be kell vállalnod, hogy végighallgatod a beszámolót, és nem elég csak "aházni" hozzá, mert az úgy jön le, hogy téged nem is érdekel az egész.


Szerintem még örülne is neki, ha érdeklődnél egy kicsit. :)

2010. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nekem már ráment erre egy kapcsolatom, de nem bánom. Nagyon szerettem a pasimat, szerelmes voltam nagyon, és ő féltékeny volt a legjobb barátomra, aki fiú. Én nem voltam hajlandó lemondani a barátságunkról, ő pedig nem volt hajlandó elviselni ezt. Soha nem tudtam volna megcsalni a pasimat, a barátommal azóta is csak barátok vagyunk, és most is van kapcsolatom, szerencsére ő sokkal jobban fogadta ezt a helyzetet, soha nem szólt még azért ha én moziba, buliba, vagy bárhova mentem a barátommal, vagy akár el is jött hozzám. Bízik bennem. Neked is ezt kéne tenned, hidd el, hogy mindenkinek jobb lesz úgy.
2010. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekemis a legjobb barátom fiú:)Sőt...a legtöbb ismerősöm fiú és sokszor mászkálunk egymáshoz.Mármint én hozzájuk, filmet nézni,bulizni.Az én pasim meglepően jól kezeli a dolgot,nem idegeskedik fölöslegesen(én nem tennék semmit baráttal->házinyúl meg ilyenek),de ez fordítva is igaz,neki is van egy nagyon jó barátnője.Nem féltékenykedünk egymásra.Viszont-be kell valljam így a kisregény után:D- nálunk szerintem ez azért nem ok a féltékenységre,mert már ezek a barátok akkoris barátok voltak,amikor még nem voltunk együtt.Úgymond "hoztuk" őket a kapcsolatba magunkkal.De a te eseted más...ha egy szakítás után barátkoztak össze,simán lehet,hogy volt köztük más is,amit most is folytatnak.A helyedben először beszélnék a barátnőddel,talán megnyugtat téged.Ha mégse nyugodnál le,figyeld meg őket:DHogy néz a srác a bnődre,a barátnőd a srácra...
2010. ápr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!