Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyszer úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer úgy érzem minden rendben van velünk, máskor pedig elbizonytalanodom és olyan mintha fulldokolnék?

Figyelt kérdés

Valaki volt már hasonló helyzetben? Gyűlölöm ezt a kettősséget,mostanában gyakran érzek így.

A barátommal egy éve vagyunk együtt,de mintha valami megváltozott volna a kapcsolatunkban. Mintha már kevésbé lennék fontos a számára,mintha mással akarna lenni,igazából átsiklik rajtam. Persze törődik velem a maga módján és mondhatni hogy sokat vagyunk együtt,de mégis... lehet hogy én reagálom túl,viszont mégsem hagynak nyugodni a nyomasztó érzések. Mostanában hirtelen minden előjel nélkül rámtörnek. Valahogy érzem,hogy ő is tisztában van ezekkel. Sosem szól miatta,sőt a kapcsolatunkról aligha esik szó. Egészen őszintén soha. Engem kezd emészteni ez a kimondatlan feszültség,ami kettőnk között van... Nagyon szomorú vagyok emiatt.

19/L


2016. aug. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyen a legjobb helyeken is.

Van ahol ez csak egy hullámvölgy, és átlibbensz rajta, de van, hogy tartó, van, hogy nem ér véget...

Vagy egyszerűen csak már megszokottá vált minden.

2016. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, lehet ismerkedned kellene még, ha már nem jó egy kapcsolat ne ragadj benne, legalábbis kérj időt, hogy kicsit menjetek széjjel, pár hónapot. Ha eltelik a pár hónap kiderül hogy hiányoztatok-e egymásnak vagy inkább jobb lenne külön utakon.
2016. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szeretném hogy véget érjen,olyan sok szépet éltünk át ketten. Nagyon szeretem,ezért is vagyok elkeserdve,mert nem akarnak elmúlni a rossz érzéseim. Volt már mélypontunk,azt is ugyanígy megéreztem. Mindig megérzem, ha történni fog valami. Akkor sikerült megoldanunk a problémákat,ha rajtam múlna mindig meg tudnánk,de félek ő nem biztos hogy most is olyan kitartó lenne,mint én...

Talán kicsit beállt a monotónia, vagy talán benne változott meg valami,vagy mindkettő...

2016. aug. 15. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy valójában te érzed azt - ha nem is tudatosan-, hogy ez a kapcsolat kihűlt, csak a lelkiismereted beszél belőled és a tudatos éned, hogy mentsd a menthetőt. Ez nem fordult meg a fejedben? Nézd, az egy dolog, hogy az ember mit szeretne, de a lelkét, szellemét nem csaphatja be. Ez pont olyan, mint a szexualitás. Hiába akarja a nő tudatosan a pasit, ha a teste teljesen mást mutat, ergo nem nedvesedik be, nem kívánja...
2016. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Némi igazságalapja van a mondandódnak kedves utolsó.

Már tudom,mit kell tennem. Köszönöm mindenkinek!

2016. aug. 15. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Hiszen te is leírtad... „kimondatlan”


Szóval ha valami bánt, és szeretnél változtatni, akkor ki kell mondani, meg kell vitatni, érzelmeiteket-szükségleteiteket egy adott helyzettel kapcsolatban, és megoldásra kell jutnotok :)

2016. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2017. máj. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt lett a vége, hogy szakítottunk.
2017. szept. 24. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!