Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párkapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párkapcsolatom és gyakorlatban még sem tudom a tanultakat megvalósítani. Ti jártatok már így? 26/f

Figyelt kérdés
Elméletben tudom mi kell egy nőnek mert rengeteget olvastam a témában és nagyon sok lány haverom osztotta meg velem, párkapcsolati témában a véleményét. Megtanulni kell ezt? Vagy csak gyakorlat közben tud felnőni az ember a feladathoz? Nem tudok sodródni az élettel és mindent megakarok állandóan magyarázni. Ha valamit nem értek, akkor dühös leszek. Ha a párom irracionálisan dönt és később ráfázik dühös leszek mindig, hogy én pedig megmondtam. Sokszor úgy érzem nem tudok neki megfelelni és sokszor kóstolgat engem, mintha a jobbat akarná kihozni belőlem. Ok nélkül túlságosan empatikus másokkal, az én pozitív tulajdonságaimat viszont soha nem hangsúlyozza ki, csak a negatívakat ha észlel egyet. De szeret engem, ez tudom és érzem. Mi lehet a baj?

2016. aug. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat, nem egy matekfeladat, amit könyvből kinézel. Minden ember más. A párod ismerd meg, ismerd ki. Na és el tudod fogadni, úgy ahogy van? Ne akard átnevelni.
2016. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció, illetve annak a hiánya. Párod tudja, hogy megerősítésre vágysz? Tudja, hogy mi zavar? Az, hogy te elméletben sokat tudsz, és próbálsz is aszerint cselekedni, nem jelenti azt, hogy a másik fél is. Senki sem gondolatolvasó, és legfőképp nem ugyanolyan. Csak beszélgetéssel lehet megismerni, megérteni a másikat.
2016. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudod mi kell a nőknek. Nincsenek "a nők". Egyes emberek vannak. Tehát már a kiindulási alapod is hibás. Rugalmatlan és görcsös vagy. Ezt nem lehet könyvből megtanulni, minden egyes embert külön meg kell tanulni.
2016. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!