Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető a párkapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető a párkapcsolatom? (hosszú lett, és ne ítélkezzetek, mert nem tudhassátok mit élek át. )

Figyelt kérdés

légyszíves, ne ítélkezzetek azonnal, meg hogy ilyen meg olyan hülye vagyok.

Lett 2 éve egy párkapcsolatom. Páromat szingliként ismertem már meg. ő is elvált volt, (2 gyerek édesapja, én is az voltam, (1 gyerek édesanyja). Össze jöttünk,persze alap dolog volt hogy elfogadjon mindenki mindenkit. Ezzel nem is volt gond. Szerelem,boldogság, minden minden happy. Eljegyzés tervezgetése, más tervek. Tél körül volt egy veszekedésünk,ahol csúnyán beszéltem vele,megbeszéltük, elvileg kicsit eltaszítottam őt ezzel, de már tudom hogy kifogás csak. Utána is minden működött, szerelem azóta is stb stb.

1 hete meg leültünk beszélni,mert láttam hogy valami nem jó. Ugye, a gyerekeit imádja, látogassa,hozza őket ahogy csak lehet. Ex felesége mindenen hisztizett, félreérthető volt,túl közvetlen a mai napig is. Márciustól meg a kedvessége határtalan. Gyerekek bármikor jöhetnek, lehet vele beszélni, közvetlen még mindig. Na,erre pár napja azt vágta a fejemhez a párom hogy nem tudta lezárni a múltat, ö az exébe szerelmes. Beszélgettek a múltról hogy nem így kellett volna csinálni, 10 év együttélést felrúgni. Asszony megcsalta, átverte,feljelentette a páromat, amiből mai napig rendőrségi ügy van. Vasárnap megkérdezte az ex asszonyt hogy újból e kezdhetnék, erre kapott egy nem választ. Azt mondta a párom, a kedvessége és az emlékek bezavarták őt, félreértette de a szívébe az exe él, és hogy szerinte nem szeret engem.Díjazom az őszinteségét, hogy megmondja mit gondol, de nagyon fáj,mert én fülig szerelmes vagyok belé. Mondta hogy én semmibe nem hibáztam, jó velem, jó nő vagyok,jó anya, tökéletes élettárs,jó velem minden, de neki a régi élete hiányzik és az exét akarja. Én ebbe bele betegszem, a tudatba is.

Mostanra távolságtartó vagyok vele, ő is hozzám. Kérdeztem hogyan tovább. Erre hogy próbáljuk meg. Párom családja nem engedi vissza az ex feleséget a családba, sokat ártott nekik. Mondtam neki,megpróbálhassuk,de bizonyítania kell.

Egy dolog miatt maradtam vele: 4 hét múlva születik a közös fiúnk. Mondtam is neki, csak emiatt maradok vele, és ő is velem de ez szerelem nem lehet, csak az emlékek ugye? Ez elmúlhat?

ne írjátok hogy hülye vagyok, muszáj megpróbálnom a baba miatt. Család is azt mondja hogy változni fog,ez csak valami hülyesége,de ha meglássa a fiát megváltozik minden.

Tanács? Ti mit tennétek a költözésen kívül? Hogy viselkednétek?

Köszönöm a megértést és a válaszokat előre is.



2016. júl. 12. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni a véleménye! Gondolj csak bele. Ha az exe nem mondott volna nemet az újrakezdésre, akkor te már a kukába landolnál és nem is érdekelte volna a közös gyermek. Amúgy a terhesség meg a születendő gyerek egy alibi. Aki már terhesség alatt megbotlik az érzelmeiben, azt a gyerek sem fogja megváltoztatni, mert az érzelmeket semmi sem befolyásolhatja!
2016. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Először tanulj meg helyesen írni..
2016. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

de eddig nem érdekelte őt az ex. a sok kedvessége bezavarta. fellángolás simán lehet,nem?

én nem leszek másabb,mig ő nem teper utanam. sokat kell bizonyitania

2016. júl. 12. 13:58
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem fog valtozni. Nem hulye vagy, hanem felelotlen. Pont a szuletendo baba miatt kellene tisztan gondolkodni es nem a farok utan menni. Aki igy viselkedik azzal mar sosem lesz olyan idilli csalad amit te elkepzeltel. Ideje lenne elengedni es kialakitani egy sajat eletet, amiben o is benne lehet, de nem igy.
2016. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

mi bajod az írásommal második?

általában itt a primitív emberek azzal vannak csak elakadva. gratulálok.

2016. júl. 12. 13:59
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen helyes(s)írás mellett én is ez exembe lennék szerelmes.
2016. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Off: az a baja hogy nem tudsz rendesen magyarul ragozni, es ez zavarova teszi a szoveget.
2016. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nem farokról van szó. mert elutasitanám őt. és primitív üzenetekre nem vagyok kiváncsi. bár lehet igaza van annak a válaszolónak aki írta h most kéne kialakítanom más életet míg meg nem születik. köszönöm
2016. júl. 12. 14:01
 9/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha a helyesírásom nem jó, szlovák vagyok, és magyarul ennyire megy. De ha értitek a szlovák nyelvet,írok úgy.
2016. júl. 12. 14:02
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell ... ha az egyik nem akarja, akkor kierőszakolni nem lehet. Ebből normális párkapcsolat már nem lesz véleményem szerint, sajnálom. Mint kisgyerekesként elvált mondom, hogy egy gyereknek is jobb külön élő szülőkkel, mint egy rossz családban.
2016. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!