Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 fölött, lassan 4 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött, lassan 4 év után a párom nem áll készen az összeköltözésre, akkor van értelme még várni?

Figyelt kérdés
Saját lakása van mindkettőnknek, de általában ő alszik nálam. Van , hogy szinte minden egyes van, de olyan is előfordul, hogy minden ok és pár nap együttalvás után közli, hogy ő most inkább otthon, egyedül szeretne és akkor 2-3-4 napig otthon alszik. Jön napközben, de nem alszik nálam. Nagyon nehezen viselem, mert én már szeretnék normálisan együtt élni, kisbabát a közeljövőben, de hát erre így hogyan alapozzak, hogy eszébe jut, hogy egyedül akar lenni és akkor megy haza? Összeköltözni nem szeretne, állandóan terel, félti a független életét. Szeretjük egymást, de ebben a formában nekem már nagyon nehéz és kevés. Sokszor beszéltünk erről, de nem jutunk előre soha.
2016. aug. 17. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van várni.
2016. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ő olyan férfi, aki szeret visszavonulni a kis közegébe, hogy feltöltődjön. De pont emiatt én nem érzem túl felkészültnek egy összeköltözéshez, családalapításhoz. (Persze nem kizárt) de 4 év ebben a nézetben sok idő.. lakva ismeri meg a másikat az ember igazán, ez tényleg így van!

De ti a 4 év alatt csak napokat vagytok együtt... nincs konkért helyzet, kialakult életformátok, amiből le tudnád ennyi idő után szűrni, hogy ő valójában milyen.

Szerintem, mivel szereted, beszélj vele, hogy te mit szeretnél, mik az elékpzeléseid. És ha látod, hogy nagyon tiltakozik, kifogásokat keres, akkor viszont ennek így nem sok értelme van.

2016. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerinte, sincs értelme várnod. Én ha szeretek valakit, akkor azzal együtt akarok feküdni és kelni. Akár fél, egy év után összeköltöznék vele. Úgy is akkor derül ki mennyire passzolunk. Úgy látszik ő nem bírja sokáig melletted, ezrét kell néha otthon is lennie.
2016. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
4 év után se???? Én annak idején kevesebb mint 1 év után költöztem össze az akkori partneremmel és akkor 20 éves voltam.. Szerintem erre a fickóra nem tudsz alapozni komolyabban. Ha neked ilyen céljaid vannak, akkor csak az idődet pazarlás vele.
2016. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Szakítottunk már ez miatt, de kibékültünk, mert szeretjük egymást, de így nagyon nem jó..
2016. aug. 17. 08:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2016. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát te tudod, nekem ez nem férne bele.

már a 20 évesek is pár hónap kapcsolat után költöznek össze,hogyha van rá mód.

ti jóval idősebbek vagytok és van is rá mód,van saját lakás. + 4 éve vagytok együtt.mégis járogattok össze, mint a tinik. nekem ennek nem lenne értelme.

de mondjuk én más vagyok, nem is járnék senkivel 4 évet,ha ennyi idő alatt sem akar elvenni feleségül,nincs mit mondanom.. de az összeköltözés az még korábbi lépés szerintem.

hagyd a fenébe szerintem

2016. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Akkor és csak akkor működőképes ez a kapcsolat 30 felett, ha el tudod fogadni azt, hogy lesz egy tingli-tangli kapcsolatod ezzel a férfival, de valószínűleg nem fogtok házasodni és nem lesz gyermeked.


Ebben kell tehát döntést hoznod: ha te le tudod élni így az életedet és a szerelmedért le tudsz mondani az anyaságról, házasságról, akkor maradjatok együtt, ha szeretnéd ezeket megélni, akkor ne.


Azért az is érdekes lehet, hogy a férfi miért húzódozik ennyire, mert 30 felett 4 év már sok idő így "bohóckodni".

Miért döntésképtelen? Esetleg fél attól, hogy elveszti a tulajdonát, nem lesz beleszólása a közös otthon alakításába stb.

Tényleg érdemes lenne ezt körüljárni, mert van, ami orvosolható (pl. az anyagi veszteségektől való félelme egy házassági szerződéssel, illetve házasodni sem kell, élettársak is megtehetik ezt akár közjegyzőnél is, de ügyvéd előtt is stb.), van ami kevésbé (ha úgy általában az elköteleződéstől fél még 30 felett is és ezen változtatni nem nagyon akar, na az egy ilyen éppen).


Csúnyán hangzik, de ha semmi nem változik, hajlandóságot sem mutat, esetleg nem partner abban sem, hogy egy határozott időre (mondjuk 3-4 hónap első körben) kipróbáljátok a közös életet, esetleg a közös kasszát stb.- akkor nincs más, csak az elszakadás.


Azért ebben az instabil kapcsolatban kérlek nagyon, de nagyon felejtsd el a gyermekvállalást, nem való az még ebbe a kapcsolatba! Hogyan is tudnátok egyenrangú szülőként, társként együtt részt venni egy gyermek életében, mikor még egymással sem tudtok együttélni!

Ne legyél terhes, hacsak nem akarsz egyedülálló lenni tervezetten (...de van olyan buta nő, aki tervezetten akar egyedül gyermeket nevelni???)


Minden jót.

39N

2016. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az anyagiaktól való félelem, veszteség lenne a probléma, hiszen tudja, önálló, független nő vagyok és nem szorulok anyagi segítségre. Nem azért szeretnék közös életet, mert nem tudom magam eltartani. Egyszerűen fél, normális választ nem tud adni, csak annyit, hogy majd idővel összeköltözünk, de konkrét időben előre nem akar gondolkodni és beszélni sem tudunk róla. Ennyi idősen nyilván kevés ez a tingli-tangli kapcsolat. Szerinte egyébként már olyan mintha együtt élnénk, de persze a heti (3-4-5)nálam alvása közel sem tekinthető annak. Egyébként házasságot nem szeretnék. Babát is csak abban az esetben, ha bizonyos időt együtt éltünk és ha működött, kizárólag utána.
2016. aug. 17. 10:50
 10/16 anonim ***** válasza:
És így 30 felett mire akarsz még várni? Sajnálom, de szerintem ez a férfi nem fog megváltozni. Kisbaba mellett ezt nem lehet csinálni.
2016. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!