Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kedvesnek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kedvesnek lenni kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet (sőt biztos), hogy ez nagyon hülye kérdés így, de komolyan gondolom.

Sajnos régen annyiszor visszaéltek már a kedvességemmel, és megaláztak miatta, hogy nagyjából el is felejtettem, hogy hogyan kell kedvesnek lenni. Belül nagyon jóindulatú vagyok, és szeretem, imádom a páromat, de ha megpróbálom kimutatni, akkor valami mindig félrecsúszik, és inkább csak nevetséges lesz a próbálkozás, vagy abszolút nem is megy, és marad az, hogy "utálatos" vagyok (a humorom eléggé "trollkodós", piszkálódós, szeretek beszólogatni viccből... ez nem gond a párom elmondása alapján, de azért szerintem emellett főleg kéne éreztetnem vele, hogy igazából szeretem, nehogy komolyan vegye)

Már fél éve kínlódok emiatt, és nagyon nem szeretném, ha a párom boldogtalan lenne.

Szóval, hogy tudnék kedvesebben viselkedni vele? Hogy tartsam vissza a "bunkó" humoromat?


2016. aug. 17. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szóltam előre a páromnak,hogy ne vegye az ilyen beszólásaimat komolyan,mert szeretem.

Azért arra figyelek,hogy sose bántsam meg.

Mondanál pár példát a bunkó humorodra?

2016. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bok ...

Keszits neki reggelit vagy vacait

Erdellodj iranta

Hallgasd meg es ne szolj be neki

2016. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy megdicséred néha, jó az illata, vagy jól áll neki az a ruha/szín.

Veszel neki egy kis csokit, mert a boltban megláttad, és tudod, hogy szereti.

Készítesz neki reggelit, vagy munka után néha elé mész.

Betakargatod a derekát, hogy meg ne fázzon, és nem odaröfögsz neki egy "takarózz be me' hideg van"-t.

Ha távol vagytok/nem tudtok annyit beszélni aznap, akkor felhívod egy kicsit, csak mert eszedbe jutott.

2016. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!