Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban lévő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő férfiak! Miért van az, hogy első találkozásig tepertek, addig jönnek-mennek az üzenetek aztán meg nem nagyon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg élőben mégsem olyan volt a kisugárzásod, vagy csak nem volt meg az a mágikus szikra, vagy hasonló.
2016. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért ment bele szexbe?
2016. aug. 17. 20:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked az egyedülálló?
2016. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem jó, ha egyedülálló is.
2016. aug. 17. 20:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez a netes ismerkedés rákfenéje. Ha az első találkozásnál nincs szikra, akkor az egészet megette a fene. Szex meg olyan, hogy azért ha nem vagy reménytelenül ronda, akkor az sose baj ha összejön, lehet én is kihasználnám, ha úgy adódna és látszana a lányon, hogy hajlandó rá. Tudom, vannak sikertörténetek netes ismerkedésekről (még ismerősi körömből is van olyan tinderrandi, ahol már összeköltözésnél tartanak), de fene tudja, azt érzem, hogy többségében ezek azért nem olyan egyszerűek. Szerencse kell talán...
2016. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szó sincs összeköltözésről, mindketten házasok vagyunk. Csak szeretnék végre olyant találni, akinek nem egy-két, öt alkalomra kellek.
2016. aug. 17. 20:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja szóval tartós szerető kell. Valszeg akkor csak nem szeretnének érzelmileg belebonyolódni egy házasság mellett. Egy alkalom pont annyi, ami erre ideális, több alkalomból már bármi más is lehet amit X gyerekkel a háta mögött valaki már nem akar vállalni.
2016. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, tartós kell, gyerek nincs. De valószínű csak szórakoznak a férfiak, nekik elég ennyi.
2016. aug. 17. 21:00
 9/15 anonim ***** válasza:
A halakat is a kifogás előtt etetik be. Utána már minek?
2016. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd bántásnak, de miért nem foglalkozol a pároddal inkább? Nem leszólásból, csak tényleg nem értem, miért mennek inkább máshoz az emberek. :(
2016. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!