Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már így ti is?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy ti is ,hogy csak szex közben tudtok kettesben lenni? Egyszerűen szörnyű! Amikor a párommal össze költöztünk én költöztem hozzá. Eladtam a házam és kifizettem az ő háza felét, csak mert kellemetlen volt nála lakni így. (Papíron nincs nyoma!) Nálunk lakik az anyja az apja és a kisfia meg az én kisfiam aki az anyjának tartja a párom. Még elviseltem, mert a család. De egyre többet járt hozzánk minden barátnője,barátai. Rájöttem miért van 36 évesen férj nélkül egy szexi, tökéletesnek látszó nő. Most hozzánk akarja költöztetni az egyik barátnőjét. Így se tudunk együtt lenni csak szex közben. Már beszéltem vele erről nem akar megváltozni de qurvára szeretem. Amikor megismert egy gyönyörű nő aki egy jó anya képeként volt meg bennem, de mióta összeköltöztünk teljesen más képem lett meg róla, bulizik, dohányzik egyszerűen nem akar kicsit se függni tőlem. Annyira szeretem!! Mit tudok tenni ,hogy megváltozzon és újra az a kép álljon össze bennem róla ami még régen?

2016. aug. 18. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"Eladtam a házam és kifizettem az ő háza felét, csak mert kellemetlen volt nála lakni így. (Papíron nincs nyoma!)" - Ugye, nem komolyan voltál ekkora barom?

Megváltozni meg senki nem fog senkinek a két szép szeméért.

2016. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személyesen még soha nem csináltam akkora hülyeséget, mint te, így a kérdésedre a válaszom az, hogy nem, nem éreztem.


A helyzet valójában egyszerű:


A körülmények nem megfelelőek a számodra.

A nő nem akar változtatni.


A megoldás:

Fogadd el, hogy ezen a rossz döntésen buktál egy csomó pénzt és szállj ki azonnal. Hagyd el a nőt, költözz el és keress új párt magadnak. Ez a nő már reménytelen eset, te pedig simán fogsz találni másikat. A szerelem két év alatt elmúlik, utána pedig csak a szar marad. Kell ez neked? Persze, hogy nem. Minél hamarabb lelépsz, annál kevesebb kárt okoz neked ez a nő a jövőben.

2016. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édes istenem.....
2016. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy még ott lakhatsz. Felnőtt létedre hogy lehettél ekkora barom??? Ember van egy gyereked....kb kirakhatna az utcára.
2016. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!