Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy azt éreztétek, nem szeretitek a párotokat és elhagytátok, pár hét, vagy hónap után pedig megbántátok?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek a sztorit? Ha szerelem már rég nincs, mivel lehet egy kalcsolatot életben tartani?
2016. júl. 29. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
En jartam egylannyal, de nem ertettuk meg egymast, szakitottunk, es meg most is hianyzik, mert okos kis szeretheto csaj volt es szep is. De igazan nem voltam bele szerelmes, de lehet, hogy tudnek az lenni. Szerintem ha mar elmulott a szerelem, akkor ott igazan nem is volt. Vagy ha fel akarod lobbantani a szerelem tuzet, keresd meg, hogy mibe voltal szerelmes. Es kapaszkodj abba. :D Esetleg mondd is neki.
2016. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elején talán egy pár hónapig voltam csak az, vagy fellángolás volt inkább :/ sokszor éreztem, hogy nem lesz közös jövőnk, de ahogy telik az idő, egyre szorongatóbb az érzés.
2016. júl. 29. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam elmúlt a szerelem pár hónapja, és nem jött vissza, elég sokáig és nem jött össze. Egy hete szakitottunk. Persze hiányzik, de nem bántam meg. Nem tudom mit fogok érezni a jövőben
2016. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most szeretetről, vagy szerelemről beszélünk? A kettő nem ugyanaz... A szerelem több kevesebb idő után, de mindig elmúlik... Az nem mindegy, h mi marad a helyén!

Aki folyton a szerelmet hajszolja, az max 2 évente új párt kell, h keressen, ugyanis (olvastam egy tanulmányt) hogy az agy max két évig képes azokat a hormonokat termelni, amik a szerelemért felelősek.

2016. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!