Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinevetett a lany akivel mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinevetett a lany akivel mar majdnem osszejottem, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
25 eves srac vagyok osszejottem egy lannyal,es minden jol alakult mar egesz addig amig multkor at nem hivott magahoz-ott levette az ingemet,es elszornyedt! Azt mondta inkabb csak legyunk baratok! Mert mondta,hogy nem gondolta volna ruhaban,hogy ilyen mackos vagyok! :( A lany elmondta azt gondolta nincs hajas hasam,de igy nem tud beizgulni ram,hogy nem latszanak a hasizmaim! Lehet az a baj, hogy kicsit mackos vagyok? :/

2016. aug. 18. 16:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te is jobban jársz nélküle...
2016. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Amennyiben nem kamu ez a kérdés, hagyd azt a lányt a fenébe!


Mennyire kell bunkónak lenni, hogy ezt konkrétan így előadja?


Milyen magas vagy, hány kg?


Bár úgy néz ki, rossz lányt választottál...

2016. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel önmagadnak? Elégedett vagy mzgáskultúráddal? Akkor ki nem szarja le, hogy ő mit gondol?!


Amennyiben nem, és tényleg nem tetszik, tested, cselekedj, hogy változzon.

2016. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#2 178cm es 85kg vagyok!
2016. aug. 18. 16:49
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Hát úgy néz ki, mégis a kockahas az elvárt...
2016. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%

5-ös, nagy lószart!

Nekem a vékony pasik jönnek be, akiken nincs izom, van akiknek meg csak a mackósak.


Egyébként semmi gond nincs veled kérdező, a csajnak voltak túl magasak az elvárásai.


Miért nem oltottad vissza, hogy azt hittem nagyobbak a melleid...?

2016. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Ez elég megalázó, hogy tehetett ilyet? Szerintem szard le, nagyok az igényei...
2016. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjuk már,hogy nem látta,hogy mackós vagy,csak akkor,amikor levette az inged! Kamunak elég gyenge.Lassan suli,készülj.
2016. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
8%

#8


Érdekes, fordított nemekkel kiírva nem rikácsolnád a kamut rögtön. Élénk nálad a kettős szemlélet.

2016. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező: Ennél már csak az lett volna rosszabb, ha az alsógatya levételekor röhögött volna meg sértegetett volna, hogy "ujammá a 12-15 közötti az nem is broki, hahaha", így még megúsztad.
2016. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!