Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honapja osszejottem a baratommal, miutan megkapott ugy erzem nem keres mar, sose mondja hogy talalkozzunk. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 09:56
1 2
 1/16 omba ***** válasza:
100%
Hát szerintem ennyit akart....
2015. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elérte célját. Sajnos ez neki elég is volt. Tanulj belőle.
2015. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Behúztak a csőbe, máskor jobban figyelj, kivel állsz le.
2015. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az élet néha kegyetlen...
2015. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Elegánsan dobd a fenébe. :D Egy paraszt alak, de nem hinném, hogy te lennél a hibás, egyesek nagyon értenek hozzá, hogy előadják magukat, míg meg nem kapnak...

Szóval én a helyedben lecsapnám a labdát, és én hajítanám ki. Volt nekem is ilyen "pasim", és így utólag már bánom, hogy nem raktam ki a szűrét, hanem próbáltam helyrehozni, sikertelenül... Az ilyenél nem lehet helyrehozni, arra jöttem rá... még egyszer már nem próbálnám.

2015. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lépj túl a dolgon minél hamarabb és okulj a történtekből. Nem biztos hogy bármit is hibáztál.....csak nem figyeltél az apró részletekre. Nem kell ezen megsértődni vagy kiakadni....egy olyan emberrel jöttél össze akinek a szex volt a célja és annyi. Legközelebb körültekintőbben válassz partnert.

37F

2015. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
én is így jártam, mint te :( aztán jön mindenki azzal, hogy nekem csak a rossz fiúk kellenek. hát nincs rá írva a homlokára, hogy ő milyen is valójában... mindig meghúztam nála a falat, nem engedtem neki, de végig kedves, aranyos, jó fej, figyelmes, pajtinak nagyon jó volt, aztán kb 1,5 év után rámondtam h jó randizzunk, elkezdtünk járni és miután lefeküdtünk utána nem nagyon keresett..
2015. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sokan nagyon elő tudják adni magukat az elején ez így van...
2015. jún. 16. 11:33
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Egy jó tanács......

Soha ne arra figyelj mit mond, hanem hogy mit valósít meg belőle....ha köszönő viszonyban sincs egymással akkor lapát.

A legtöbb srác aki "pinabubus", nem erőlteti, hogy bemutasson a barátainak, szüleinek, mert ez idővel kellemetlenné válhat számára....jobban szeret kettesben találkozni és sokáig nem rejti véka alá miért is jött!!!

37F

2015. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem bemutatott :)
2015. jún. 17. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!