Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Akar tőlem még valamit? L/19

Figyelt kérdés

Na szóval, lényegretörően megpróbálom leírni a sztorimat es arra kerlek titeket hogy mondjatok el a velemenyeteket.


Az exem 23 eves. 1 eve kezdett el udvarolni nekem. Sokaig felhotlen volt a kapcsolatunk, de velemenyem szerint meg az az igazi szerelem nem alakult ki akkoriban koztunk. Persze ha nem tortent volna meg ami tortent akkor lehet hogy mostmar ott tartanank hogy szeretnenk egymast szerelemmel.

Kb 6 honapig voltunk egyutt es utana jott az hogy megcsalt a volt baratnojevel, akit akkori allitasai szerint meg szeret es sajnalja de nem tudja elfelejteni es a szemembe mondta hogy neki csakis o kell.

Engem ez k* rvara varatlanul ert, azt se tudtam miert kapom ezt tole mikor egxaltalan nem ilyennek ismertem.

Ez egy rettenetes csalodas volt.

Aztan eltelt masfel honap kb es megkeresett. Beszelgetni akart majd rajottem mit is szeretne valojaban. Persze azt amire mindannyian gondolunk. En ekkor mar megbocsatottam neki azt amit tett de elfelejteni sajnos nem tudtam valamint a bizalmam is teljes mertekben elillant fele. Aztan talalkoztunk szemelyesen es akkor jottem ra hogy ot SZERETEM. Szerelmes vagxok bele es nem fogom kibirni nelkule. Mindemellett ott volt mindaz amit muvelt... de mitevo lehettem volna ha szeretem... rabolintottam es ujra megprobaltuk (tudom, egy kapcsolat alapja a bizalom ami mar reg nem volz meg , de tisztaban voltam sajat magammal hogx csakis akkor fogom fel vegre hogy ez koztunk soha tobbe nem fog mukodni ha a sajat boromon tapasztalom memmyire elromlott kozottunk a viszony es hogy ennek a kapcsolatnak mennyire befellegzett. Tudtam, hogy a kapcsolatunknak annyi, de a szerelmem nem mult el... es azzal is tisztaban voltam hogy o nem szeret engem es talan meg az exe irant taplal erzelmeket.)

Aztan en vartam hogy o tegyen rengeteget kettonkert es hogy mindem erejevel azon legyrn hogy visstaszerezze a bizalmam es engem...

En rengeteget tettem akkor ezert h ujra minden rendben legyen hogy meg fogytam is rengetegrt stb..

Ekozben raeszmeltem arra h en jobban akarom ezt az egeszet mint o maga...

Ekkor volt egy vitas idoszak amibol kiderult hogy o nem vagyik kapcsolatra es most senkire sincs szuksege.

Ekkor kaptam tole a masodik pofont! Nem eleg hogy megcsalt eldobott, aztan ujra keri hogy legyunk egyutt majd O szakit......


Mara mar mindent vilagosan latok es beismerem hogx nagxon naiv buta voltam.


Itt pedig az lenne a kerdesem hogx mi tevo legyek ha mostanaban ujra irogat nekem? De mostmar ertelmesen kiveheto hogx nem akar tolem soha semmit hanem csak egyszeruen beszelgetni akar fbn mint regen. En nem tudom mire velni. Ha mar soha nem leszunk egyutt akkor annak mi ertelme hogx jopofizunk?


Hiaba alig irok nekibvissza (jo neha elengedem kmagam es hatalmas jokat vicceseket beszelunk amitol mwrhajokedvem lesz) megis ir...

Nem ertem mit akar elerni a sok "szia reka. Mi ujsag?" uzeneteivel.

Ezt mire velnetek a helyemben? Valamint fiu szemmel ti hogx latjatok?


2016. aug. 18. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyse fogod, mert meg ugyis visszamesz par pofonert, de tiltsd le. Nem ertem mi a jo lopikulanak kell meg vele szoba allnod. Majd ha mar total tonkretett akkor meg megint megy a picsogas... ezt kene megelozni nemi onbecsulessel es tartassal.
2016. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ahelyett, hogy azon agyalnál, hogy vajon miért írogat neked, neked azt lenne érdemes saját magadban tisztázni, hogy TE mit akarsz még tőle a történtek után.


El kéne döntened, hogy akarsz-e vele jópofizni, esetleg adni egy X. esélyt neki azok után, hogy többször eljátszotta a bizalmadat, akarsz-e tartalék játékos lenni az életében, akivel kavarhat amikor éppen nincs valaki más az életében és az ágyában, vagy le akarod zárni a kapcsolatotokat, feldolgozni a szakítást, levonni belőle a tanulságot, pontot tenni a múltra és tovább lépni.


Ha azzal foglalkozol, hogy vajon mit akarhat tőled, ahelyett, hogy azt tisztáznád fejben, hogy te mit akarsz tőle, az kb. olyan, mintha teniszben a másik térfelén akarnál játszani, meg azt mutatja, hogy hagyod, hogy játszmázzon veled és érzelmileg manipuláljon, ahelyett, hogy te irányítanád a saját életedet, és te húznál meg bizonyos egészséges határokat abban, hogy mit engedsz megtenni magaddal, és mit nem.

2016. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem a vergődésed. Ha nem érted, miért írkál, kérdezd meg tőle. Ha fáj vele beszélni, tiltsd le. Én a helyedben minden formában elkerülném amúgy, ilyen féreg emberrel barátkozni se éri meg.
2016. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!