Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő, hogy a férfi Férfinak érezhesse magát mellette, és mit tehet a férfi, hogy a nő Nőnek érezhesse magát mellette?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, ne csak közhelyes válaszokat adjatok, részletes "megoldások" érdekelnek. Nem csak az érdekel, hogy mit tegyek, hanem az is miként. Nem a feminista és nem is a hímsoviniszta végletek érdekelnek, hanem az arany középút.

2016. aug. 18. 20:57
 1/5 icu75 ***** válasza:
83%
Legfőképpen tényleg tekintsd férfinak. Az is sokat segít ha a klasszikus női szerepeket magadénak tudod érezni,lehetőleg szívből ne muszájból. Háziasság és társai. Konyhában szakácsnő,ágyban ku.rva, stb. Legyél magabiztos,de kedves szerény,és úgy írányíts hogy ne tűnjön annak. Kényeztesd kicsit anyáskodva is,ha érzed jól esne neki,és persze ne csak szeresd,de tiszteld is. Ha ez megvan te is teljes joggal elvárhatod,hogy nőnek érezhesd magad mellette és persze ehhez egy férfinek is ilyen sok tennivalója van. Az élet sokszor felülírja a dolgokat,és van hogy egy nőnek meg kell csinálni "férfias" dolgokat,vagy a férfinak besegíteni a "női munkakör"be,de kellő rugalmassággal belefér.
2016. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben semmit!

Mert ez a kapcsolat elején adott.

'-Az már nehezebb, hogy így is maradjon... '

2016. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es! Még a másik oldalról is szívesen olvasnék valakitől egy hasonló leírást :)
2016. aug. 18. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Én akkor érzem magam nőnek egy férfi mellett, ha úgy érzem, biztonságot nyújt, folyamatosan érezteti velem, hogy vonzónak tart, amikor az ágyban igazán a kedvéére tudok tenni.

Bármit meg tudok tenni egyedül is, de jól esik, ha hozza a szatyrokat, ő veri be a szöget a falba, javít meg valamit. Egyszer jó lenne azt is érezni, milyen lehet ha a férfi teremti meg az anyagi biztonságot. Eddig mindig én voltam a családfenttartó...

Tapasztalataim szerint a férfiak attól érzik magukat férfinak, ha éreztetjük velük, hogy mennyire tiszteljük őket, mennyire nagyra becsüljük őket.

2016. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ti milyen neműek vagytok, de férfiként azt mondom, hogy mindegyik válasz igaz.

Annyit módosítanék az elsőn, hogy az értelmes férfi észreveszi, ha irányítani akarják, én konkrétan úgy éreztem, hogy hü...nek néz. Persze lehet, hogy csak rosszul csinálta.

De az jól esik, hogy a #4-es válaszoló, "álmai férfija" vagyok. :-)


Amúgy meg röviden úgy mondanám, hogy igazi, valós szeretet, és 100% őszinteség. Az összes többi meg már következik ezekből.

2016. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!