Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek egy ilyen lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, van egy 18 éves lányom és egy 12 éves fiam. Elváltam a gyerekeim apjától, és most összejöttem egy velem egykorú férfival, akit egy tisztességes, becsületes embernek ismertem meg, akinek én vagyok a második komolyabb kapcsolata az életben. Terhes lettem a közös gyermekünkkel 1 év együtt töltött idő után. A lányom valamelyik nap félrehívott egy bizalmas beszélgetésre, hogy csak tisztázásképpen, azért, ha később kiderül, ne legyen balhé belőle, hogy ő egy görbe este után együtt töltött egy éjszakát és lefeküdt az én jelenlegi párommal, amely körülbelül a megismerkedésünk előtt pár hónappal lehetett. Ez az ember azt mondta nekem, hogy még soha nem volt egyéjszakás kapcsolata, nem szokott bulikba járni. Természetesen nem zavarna, meg már nem is tudnék mit kezdeni a múlttal, inkább maga a tény zavar, hogy nem mondott igazat nekem. És ha egyvalamiben hazudott nekem, akkor elképzelhető, hogy másban is. Kb. 1 éve mutattam be a páromat a gyerekeimnek, lányom állítása szerint azért nem szólt azonnal, mert nem tudta, hogy komoly-e a dolog, és nem akart perpatvart rendezni, de most, hogy teherbe estem tőle, úgy döntött, elmondja. Nem tudom, miért, de úgy megundorodtam ettől az embertől, hogy nem is akarom a közös gyerekünket. Ennek tudtában, hogy a lányommal is együtt volt, valamiért nem tudok úgy ránézni, mint előtte. Állítólag most is rendesen szokta nézegetni a lányomat, amikor én nem vagyok ott, de még nem volt rá példa, hogy molesztálta volna. Lányom sem tud kényelmesen létezni a lakásban ennek az embernek a jelenlétében. Igazából az bánt leginkább, hogy nem mondott igazat nekem. Voltak már helyzetek, hogy nagyon sántított a sztorija egy bizonyos ügyről, hogy éppen hol volt, vagy mit intézett el a városban, ilyenek, idáig is gyanakodtam hazugságban, de most már biztos vagyok benne, hogy valami nem stimmel ezzel az emberrel kapcsolatban. Ti mit tennétek, szembesítsem vele, dobjam ki, vagy felejtsem el és éljek vele tovább?

2016. aug. 18. 19:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
8%

Elj tovabb vele. Mindenkinek van egyejszakas kalandja.

N

2016. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos nem élnék együtt egy olyan férfivel, aki a lányommal is lefeküdt! Ráadásul el se mondta! Arról nem beszélve, hogy a lányod is kellemetlenül érzi így magát, és már te is teljesen kiábrándultál belőle. Én a helyedben első körben nagyon komolyan leülnék megbeszélni ezt az egészet a pasival, aztán meglátod, hogy hogyan reagál, mit mond, stb. De az, hogy így is nézegeti a lányodat, hogy már együtt vagytok és tudja, hogy a te lányod, azért elég meredek!
2016. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igen, első. Ez természetes dolog, nem is ez zavar igazán. Hanem az, hogy nem volt őszinte, és egy hazug emberrel nem lehet együtt élni, gyereket vállalni.
2016. aug. 18. 19:32
 4/35 anonim ***** válasza:
35%
Ez mekkora :DD
2016. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Így van, második, teljesen egyetértek veled. Ki tudja, hány dologban hazudozik még, mihelyst megtudta, hogy a lányom, tisztáznia kellett volna velem.

Négyes, mi az? Örülök, hogy Neked ilyen mulatságos az elkeserítő helyzetünk...

2016. aug. 18. 19:35
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szembesítsd, és meglátjátok, hogy mi lesz.
2016. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindenképp. Lehet többször is összejár a lányoddal....így terhesen még gázabb a sztori.
2016. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Ez most kerdes? A pasi aki epvileg eletem varja megdugja a sajat lanyomat en meg azon agonizalok, hogy "haaaaat o nem ilyen volt", "nem neztem volna ki belole"...."mar a kozos gyereket sem akarom"...


Erted.


Lefekszik a 18 eves gyerekeddel. A lanyod is szarul van ettol, plusz keg gyereket is varsz es most te itt valami valtozasra szamotasz vagy nem ertem a kerdest:-)Mert valtozni nem fog, igy viszont nem csak nekem hanem mindenkinek szar.


Onbecsules, es hagyd ott a manoba.

2016. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

A pasi aki epvileg eletem varja megdugja a sajat lanyomat"

A pasi nem életem párja, a pasi csupán egy lelki társ, aki úgy tűnt, hogy támaszt és boldogságot nyújt a nehéz időkben.

Igen, valóban megdugta a lányomat(ahogy te fogalmazol), te biztos vagyok benne, hogy ez nem történik meg ha csak pár hónappal előbb ismerkedünk össze. A legfőbb probléma itt az, hogy nem vallotta be ezt őszintén nekem. És igen, azon agonizálok, hogy vajon azért nem mondta el ezt nekem, mert félt attól, hogy tönkremegy a kapcsolatunk, vagy szimplán egy hazug disznó aki tulajdonképpen élvezi is a helyzetet, és azt hiszi, hogy most mindenkit sakkban tart. Igen, ezen agonizálok, miközben a gyerekemet várom egy olyan embertől, akiben tulajdonképpen nem is bízom meg. Bonyolultabb ez a helyzet, mint azt te levázoltad, kedves válaszoló.

2016. aug. 18. 20:46
 10/35 A kérdező kommentje:
"A pasi aki epvileg eletem varja megdugja a sajat lanyomat" *
2016. aug. 18. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!