Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el van bizonytalanodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el van bizonytalanodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom két napja mondta hogy az élete nem úgy alakul ahogy szeretné. 25éves...vállalkozást szeretne beindítani..amihez persze nem kevés pénz kell. Gyűjtöget hogy ez megvalósuljon,de persze mindig akad váratlan kiadás. Elkezdte mondani hogy neki milyen monoton az élete és hogy semmire nem vitte eddig(közben megcsinálta a jogsit és autót vett). Mondtam neki hogy figyeljen magára és ne csak mindig másra. NA leszűrte azt belőle hogy nélkülem többre vinné...teljesen kiakadtam. Eltellett ismét két nap amikor össze vesztünk azon hogy későn ért haza (mert merten neki szólni hogy alig vagyunk együtt). Ki jelentette nekem hogy egyedül is eltudná képzelni az életét meg velem is. Most ott tartunk hogy én pár napra haza jöttem a szüleimhez és várok arra hogy azt mondja hogy vége legyen. Beszéltem vele,próbáltam észérvekkel meggyőzni hogy,úgy is viheti valamire ha vele vagyok.Vagy hogy segítek neki átlendülni ezen..de semmi. Annyit mondott hogy szeret és hogy hiányzom neki. De ezt magának kell le tisztáznia. Most akkor mit csináljak? Várjak arra hogy kidob vagy sem? Mintha az akasztásomra várnék...

2016. aug. 18. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szakíts vele te.
2016. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha szeretem és megoldást szeretnék találni akkor ez az alternatívát nem szeretném.
2016. aug. 18. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lelkibékéd megőrzése érdekében szakíts vele te!

Mire vársz? És ha meggondolja magát egy időre, akkor mehet minden tovább? Ne dobálózzunk már ilyen kijelentésekkel.

2016. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Túl naiv vagyok!és hiszem azt hogy talán megváltozik...

szeretem mindennél jobban az életem is oda adnám érte...

csak az hogy nélkülem is tudná az életét élni ez ki borított

2016. aug. 18. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Túl naiv vagyok!és hiszem azt hogy talán megváltozik..."


Tipikus társfüggő gondolkodásmód. Ez a kapcsolat szerintem már jó, nem lesz.

2016. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Társfüggőnek nem mondanám magam. csak szeretem és nem szeretném elveszíteni.
2016. aug. 18. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

Ez nem csak naivitás már.

Elmondta, hogy szerinte visszahúzod az előrejutásban és egyedül(legalábbis nélküled) jobban érezné magát. Magyarán teher vagy számára, aki szereti vagy legalábbis tiszteli a másikat nem mond ilyet. Ezek után te nem akarsz szakítani vele, hanem megvárod, hogy beléd törölje a lábát és/vagy szakítson. (És megváltozzon? Jajj...)

Ez bizony társfüggőség, mert az észérvek ellenére sem döntesz a szakítás mellett.

Amúgy a következő nagy pofon az lesz, amikor ő dob. Biztos vagyok benne, hogy jobban járnál ha te lépnéd meg, talán valamicskét segítene az önérzeteden.

Hidd el, jobb egyedül, mint egy rosszul működő "kapcsolatban".

2016. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3-as igazad van. Köszönöm. Erőt veszek magamon és túllépek ezen.
2016. aug. 18. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan... Kitartás, lesz ez jobb is ;)
2016. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) most már egyedül...de jobb így :) nagy teher esett le rólam :)
2016. aug. 23. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!