Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfolytom a ragaszkodásommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfolytom a ragaszkodásommal?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja jöttünk össze a mostani párommal. Amióta vele vagyok boldognak érzem magam. Már háromszor találkoztunk és kezdettől fogva bejöttünk egymásnak. Viszont egy nagy gond van hogy én túlságosan is ragaszkodó lány vagyok. A pasik többsége meg nem szereti az ilyen lányokat. A párom ma azt mondta nekem hogy neki ez fura hogy egy lány ennyire szerelmes belé de majd megszokja idövel. Én érzem hogy öt zavarja ez a túlzott ragaszkodás. De én sajna ilyen lány vagyok ezen nem tudok változtatni. Ti mit tanácsoltok hogy viselkedjek a pasimmal hogy jó legyen? Nem akarok nyomulni rá. Várjam meg amig ő keres magától?
2016. aug. 18. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megfojt - pontos j.


Amúgy ha egy hónap alatt háromszor találkoztatok, az mitől túlzott ragaszkodás. Mások együtt élnek.

2016. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszéljetek erről. Én örülnék ha ilyen lány lehetne a barátnőm, de eddig még nem jött össze. Ezt tényleg úgy lehet kezelni ha megbeszélitek, 1 hónap nem sok idő.
2016. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem velem van a gond mert ha pl nem keres fél napig már kétségbe vagyok esve. Mert ő ugye nagyon sokat melózik és elfárad. És olyankor nyűgös nincs kedve semmihez. Szerintem az sem jön be neki h naponta többször elmondom hogy szeretem. Tudom h ő is szeret de sajna nem annyira ahogy én.
2016. aug. 18. 22:41
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Én erre csak is egy dolgot tudok neked mondani ami nem biztos, hogy hasznos lesz. Maradj olyan amilyen. Én sosem értettem ezt a hagyj elég teret a másiknak dolgot. Mármint az oké, hogy ne írogass neki fél percenként 0-24-ben, hogy na és most csinálsz most meg most na ééés most, ja hogy ugyanazt mint egy perccel ezelőtt... De én például ha valakivel együtt vagyok és szimpatikus akkor igen is igénylem azt, hogy minden nap beszéljünk és minél többször találkozzunk ahogy az időnk engedi. Ha feladod önmagad, nem leszel végül boldog. Ez nem egy rossz tulajdonság amit irtani kell mint a gyomot, egyszerűen csak mások az igényeitek amit ő vagy el tud fogadni, vagy nem.
2016. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ma is mondta hogy hiányzom neki de viszont erősnek kell lennem a következö találkozóig ami jövő héten pénteken lesz. Az még rengeteg idő nagyon nehezen birom így is nélküle. Neki sokkal könnyebb mert ott van a munkája az lefoglalja.
2016. aug. 18. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát én megérem a párod. Én is hasonló típus avgyok mint ő, és az én colt csajom is megfojtott a szeretetével.


Egyszerűen vannak ilyen típusú emberek, mint mi (párod és én). Nem szanad ránk akaszkodni, mert annak nem lesz jó vége. Én hagytam a fenébe a csajomat.

2016. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán abszolút igénylem a kommunikációt, de három találkozó után ezt a fajta ragaszkodást soknak érzem. Hagyj egy kis teret neki, várd meg amíg ő keres, és ha a kapcsolaotok elér egy olyan fázisba, akkor majd kialakul (vagy rosszabb esetben külön megbeszélhetitek) hogy mennyi az az optimális kommunikáció mennyiség, ami mindkettőtőknek kényelmes.
2016. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki viszont szeret, azt nem lehet megfojtani a szeretetünkkel.

Volt a régi párom. Verseket írt, egész nap chateltünk, ölelt, csókolt folyamatosan és imádtam érte. A pasi, aki most udvarol, ugyanúgy írogat álló nap, csókolna, ölelne, de tőle sok, mert én nem úgy érzek iránta...

Lehet, hogy a barátodnak is idő kell, hogy ő is úgy érezzen, ahogy te. Ha megváltozol, talán megy ideig-óráig a dolog, de örökké nem lehet megjátszani magad. Nem is megy és boldog sem lehetsz úgy.

2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A mostani párom nem szokott hozzá,hogy valaki ennyire szerelmes belé nekem ezt mondta tegnap. De viszont megváltoztatni sem akar azt mondta csak adjam önmagam majd megpróbálja megszokni. Érzem,hogy szeret ő is csak nekem kéne egy kicsit visszafogni magam. Nem kéne mindig írogatnom neki csak nagyon nehéz megállni. Megpróbálok egy kicsit türelmesebb és megértőbb lenni vele szembe mert nem akarom elveszíteni.
2016. aug. 19. 10:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha ő nem ilyen ember, ez előbb-utóbb meg fogja ölni a kapcsolatot. Most még elviselhető, amiket írsz, még belefér, de később ebből lesz az, hogy nem mehet sehova nélküled, ha véletlenül el merészel menni sörözni, otthon sírva fogadod, majd jön az érzelmi zsarolás, hogy milyen gonosz, mert nem vitt magával a wc-re, mikor nagy dolga volt. Ott van még a beteges féltékenykedés is, ha rá merészel majd nézni a bolti pultos nőre, nem fogsz vele szóba állni két napig, mert szerinted megcsalt téged, facebook és telefon ellenőrzés naponta többször is.

Én ilyen nőt nem tudnék elviselni. Vannak emberek, akiknek kell a szabad tér, nem akarnak egyfolytában a társuk nyakán csüngeni. Ettől még ő is szerethet ugyanúgy, ahogy te őt. A szeretetnek sokféle formája van, nem csak a rózsaszín ködbe burkolózó változata van, amikor 0-24-ben rajta akarsz lógni.

Az jó, hogy tisztában vagy magaddal, és nem őt szekálod, hogy milyen gonosz. Nem kell megváltoznod, ne legyél más, csak uralkodj magadon, tiszteld őt annyira, hogy ha szüksége van mozgástérre, megadod neki. És a mozgástér nem bordélyházat jelent, mielőtt valaki azzal jönne, hogy a félrelépés nem fér bele a párkapcsolatba.

2016. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!