Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok egyetemi gólyatáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok egyetemi gólyatáborban lenne, nem éreznétek kicsit rosszul magatokat?

Figyelt kérdés

Bízom a barátomban többnyire, de mégis tartok kicsit ettől. Szép lányok, azonos érdeklődési kör, sok pia, ráadásul a mai lányok szeretnek nyomulni is, figyelmen kívül hagyva, hogy az adott fiú szingli-e vagy se. És hát az alkohol mégis csak fogy és fogy.


Rossz érzésem van. Nyilván nem hisztiztem emiatt, meg egyszer se mondtam, hogy ne menjen, hisz nagy élmény (én is mentem volna a helyében), ez a dolog inkább csak belülről nyomaszt.


Beszélni se fogunk 5 napig most. Előbb írt, hogy nincs ideje telefonálni. Online se volt egész nap.


Rossz érzésem van.


Nektek mik a tapasztalaitok? Jártatok hasonló szituációkban? Alaptalan a félelmem?


2016. aug. 18. 22:48
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Én 18/l, barátom meg 20/f
2016. aug. 18. 22:49
 2/27 anonim ***** válasza:
42%

Hát, ja az én párom lenne ott, én nem is kicsit érezném magam rosszul.. Főleg, ha még nem is kommunikálna velem.

Jó, én már más korosztály vagyok, de annyira nem nagy élmény ám az, mint amekkora jelentőséget tulajdonítanak neki.. Permanens részegség 5 napig... nyáron... az egyetem nagy része amúgy is erről fog majd szólni..

2016. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom igy megy gólyatáborba, de ő szervezőként és nem gólyaként. Ez egy picit másabb szitu, mert ő neki eleve az a dolga, hogy jópofizzon és itassa a gólyákat. Igazi bulikirály ez a feladat illik is hozzá. Eleinte nekem is rossz érzésem volt ettől egy picit, de én azt vallom, hogy ez csak is a párodon múló dolog. Én tudom, hogy az én párom sosem csalna meg innentől felőlem az próbál rámászni aki akar, ő úgy sem megy bele. Szerintem ne aggódj emiatt, bízz meg a párodban én úgy vélem, ha valaki szereti a másikat nincs az az alkohol mennyiség ami ezt feledtetné vele annyira, hogy megcsalja az illetőt.
2016. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

2!

Igen. Úgy beszéltük, hogy minden este telefonálunk egy picit, de állítása szerint erre nincs ideje. Bár fura. Mert ha más nem, fürdésnél tuti kapnak szabadidőt és tudtunk volna egy 5 percet beszélni.

2016. aug. 18. 23:00
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szinte egész nap szabad foglalkozás volt a gólyatábrban, semmi sem volt kötelező, szóval ezt én sem értem, hogy miért nincs ideje telefonálni.
2016. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Passz. De nem válaszoltam az sms-ére. Inkább semmit nem írok. Ha írnék, megbánnám. :D
2016. aug. 18. 23:07
 7/27 A kérdező kommentje:

Ahogy magamat ismerem. Majd keres.


Egyébként azért aggódom, mert igaz, a kapcsolat már nem olyan friss, viszont mivel ő sose volt olyan bulizós-eljárós tipus, még sose kerültünk ilyen sztiuációba. Tehát ez az első alkalom és nem tudom, hogy fog végződni. Egyebkent ettől független elég macsó típus, divatos, jól is néz ki, rendes is. Csajoknak tetsző tipus.

2016. aug. 18. 23:09
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam gólyatáborban, akkor annyi szervezett program volt, hogy örültem, ha eljutok budira, meg közben dobhatok egy sms-t akárkinek :D

Emellett (mértékkel) piáltam a többiekkel, buliztam, este visítva énekeltem mindenkivel, táncoltam, koccintottam, nyomult is rám 1-2 srác, de kit érdekelt? A páromat szerettem, nem hatott meg, hogy ki mit akar tőlem :)

Azonos érdeklődési kör? Jó esetben ez kapcsolatban is megvan, és jobban, mint sima egyetemi csoporttárssal.

Nyugi.

22L

2016. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Meg egy évvel idősebb is, mint ott az átlag, mert 5 osztályos gimibe járt. Bar nem tudom, ez számit-e valamit.
2016. aug. 18. 23:11
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát. Remelem, minden rendben lesz :)
2016. aug. 18. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!