Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válás előtt még egy esély?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás előtt még egy esély? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mielőtt elhagynám a nejem, úgy érzem, megérdemel még egy esélyt a kapcsolatunk, már csak a gyerekek miatt is. Hosszú-hosszú évekig boldogtalan voltam a nejem mellett, ez nem csak az ő hibája, sokszor a homokba dugtam a fejem, nem tettem szóvá a sérelmeimet, mert abból csak vita kerekedett. Nem éreztem magam mellette érzelmi biztonságban. Elég határozott, katonás nő, én meg inkább a romantikus jellem. Fordított felállás volt a mi kapcsolatunk. De nem bírtam tovább, borult a bili, kiadtam magambol mindent, és 2 hétre elköltöztem. A nejem közben sokat gondolkodott és rájött, hogy sok hibát követett el, a barátnői is felnyitották a szemét. Megbeszéltük, hogy ki miben hibázott, változunk, pár hete olyan mintha kicserélték volna (azért a régi én is előjön néha), de tényleg igyekszik, kedveskedik, stb....De nekem nem megy, úgy érzem, átestem azon a holtponton, ahonnan még vissza lehet fordulni. Nem tudom mitévő legyek, nagyon sok a vesztenivalóm is, de kényelmetlenül érzem magam nagyon, nem akarodzik haza jönni, nem vágyom már rá. Van akinek sikerült innen visszatalálni? Vagy tényleg annyira szemét, önző leszek, ha felállok? Még pár hétig várok, hátha talán változik bennem is valami, de egyáltalán nem érzem annak jelét, hogy fog valami is változni az érzéseimben. Van akinek sikerült? Vagy inkább ne is erőltessem? 40+F
2016. aug. 18. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

igen van ...

bár nálunk is kellet idő de leginkább az én részemre kellet


kellet az h napi kapcsolat legyen és sok érintés simogatás puszi stb...

nehéz volt de sikerült visszavarázsolni

2016. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kérlek kort és nemet jelölj meg.
2016. aug. 18. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
42N
2016. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hááát, nálam felemás a helyzet...

A férjemmel pont így voltunk, mint ti. Én vagyok a katonás, ő a romantikus. Én szeretet nélkül nőttem fel, nehezemre esett kimutatni az érzelmeimet, amit ő rosszul viselt. Az se tetszett neki, hogy én mindig előre láttam a hibákat, amiket ő elkövetett és haragudtam, hogy nem hallgatott rám.

Különmentünk 6 hónapra, ami alatt nekem lett új kapcsolatom, talán neki is, de nekem csak ő hiányzott. Megkért, hogy kezdjük újra, mert neki én kellek. Újrakezdtük, terhes lettem, boldogok voltunk, amíg megszületett a kicsi, de aztán egyszerűen kifordult magából. Sosem volt otthon, ha mégis, csak befordult a falfelé és aludt. Kértem, hogy beszéljük meg, de csak hárított. Én lefogytam (sosem voltam sovány, de gondoltam, hátha az a gond és a megismerkedésünki alá vittem a súlyom), visszanövesztettem a hajam, olyan színűre festettem a hajam, mint amikor megismerkedtünk, ami a kedvence volt, a kedvenc kajáit főztem, megvoltak a sexi fehérneműk, stb. De semmi. Vége lett és évekkel később sem tudom, hogy mi volt a gond.

Szóval, csak annyi, hogy van esély, ha őszintén akarod és teszel érte és ő is partner. Ahogy írod, nálatok inkább ő próbálkozik. Nem egyszerű újra felkelteni a vágyat és az intimitást, de lehetséges. Akarod te ezt vagy csak adsz egy esélyt, hogy elmondhasd, hogy te mindent megtettél?

Amúgy, én hiszem: "A legtöbb, amit egy férfi a gyerekeiért tehet, hogy szereti az anyjukat!"

2016. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, 32 éves nő.
2016. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így voltunk mi is. Ő hirtelen magas állásba került, és attól katonásodott el.

Azt gondolom, ha ő hajlandó és képes is a változásra, te is megpróbálhatnád - akár a gyerekek miatt is.

beszélgessetek sokat az életetekről, meg, hogy milyen sok nehézséget megoldottatok együtt.

Meg persze azokról is, ami elől homokba dugtad a fejed.


Válni később is lehet

2016. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukamek iS igy voltak.

3èv kellett es rengeteg kettesben eltoltott program.

43N 45F voltak.

Most 49N 51F

Remekul megvannak. Anyu erezte azt, amit most Te.

2016. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Párterápia, mediátor?

Erőltetés felesleges de időt adhatsz magadnak.

Gondolni tudsz rá kedvesen, van olyan, hogy hmm ez jó vele?

2016. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő leginkább neked, hogy elkezdjen hiányozni. Addig fölösleges bármilyen próbálkozás. Ő igyekszik, te nem érzel késztetést, így fölösleges. Adjatok időt egymásnak, előbb-utóbb hiányozni fog a feleséged. Akkor kellene megpróbálni.


Nekünk is volt ilyen holtpontunk, aztán már nem akartam megpróbálni, nálunk nem sikerült. Besokalltam tőle, és azt mondtam, hogy itt a vége.

Én is katonás nő vagyok, akkor voltam 40, a volt férjem 43.

2016. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok 30. Mivel felmerűlt benned ezért igen adj egy esélyt. Még a baràtnői is melletted àllnak. Viszont mindenki megérdemel egy normális tàrsat.Ha feleséged mégsem vàltozik, kibékűltök pàr hónap vagy év és elfelejti mi volt most(amikor külön költöztél) és folytatódik minden. Most még kezdhetnél egy új és kiegyensúlyozott kapcsolatba. Nos amiért ìrtam romantikus pasi vagyok én is. Ha egy nő nem az megőrjìt.
2016. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!