Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy mackos testalkat?

Figyelt kérdés
Multkor egyik kolleganomet elakartam hivni randizni,mert bejon! Azt mondta nem jon mert nem tetszik neki hogy mackos vagyok! Mit ert azon,hogy mackos ?

2016. aug. 19. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kövér férfiakra használják ezt, vagy pedig ők magukra. Viszont szerintem ez nem arra vonatkozik, hogy valaki már folyik. Igazából szerintem ez inkább arra hajaz, hogy mondjuk valaki izmos, nagy háta, válla, karja van, de azért hasa is van.
2016. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Most néztem ezeket a szleng szótárban:

Dagadt férfi = Mackós

Dagadt nő = Molett, vagy erős csontú, vagy husis (a háj nem hús-izom)

2016. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 #2 181cm vagyok es 80 kg amugy 30eves! Akkor csak nem vagyok dagadt vagy igen? En nem erzem magam kovernek!
2016. aug. 19. 09:20
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
esélytelen, hogy 181 centisen, 80kg kövér lennél.
2016. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem azon van a hangsúly, hogy valaki mackós vagy nem mackós, hanem hogy nem bír téged és csak mondott egy kifogást.

Amúgy a szlengben mackósnak mondják a betörőket is, akik széfeket törnek fel. Lehet, hogy többet tud rólad, mint sejtenéd.

2016. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a mackós a még nem kövér, de nagyobb darab férfi

kb ilyen:

[link]

2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy kövér lennél, inkább talán formátlan? Vannak olyanok, akik vékonyak, viszont sörhasuk van. Vagy kicsit zömökebbek az átlagnál. Kezdj el sportolni.


Amúgy tényleg nem ezen van a hangsúly. Nem tetszel neki és kész.

2016. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy a mackós nálam sem feltétlenül kövéret jelent, hanem olyat, aki testesebb alkat.

például a jobb oldali kép: [link]


De az is lehet, hogy az öltözködésed előnytelen?


Szóval szerintem:

-kezdj el sportolni

-öltözködj jobban

-vagy keress olyan nőt, akinek a te stílusod az esete

2016. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Többen helyesen megvilágították, hogy mit jelent a "mackós" testalkat. Érzésem szerint téged ez a jelző azért zavar, mert olyan valaki mondta neked, aki tetszik. De hát az emberek különbözőek, nagyon is, és ez nem mindenkinek jön be. Viszont vannak lányok bőven, akiknek kifejezettem a mackós testalkat a nyerő, én pl. szálkás testalkatú vagyok, és többen utasították már vissza emiatt. Szóval "no para".


Amúgy meg az is lehet, hogy ez csak egy indok volt, ami hirtelen jutott a csajszi eszébe, talán azért is mert kolléganőd, és számára az ilyen - szerintem helyesen - tabu. Nem kell sokat foglalkozni vele. "Next one please!"

2016. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mackó≠

= Micimackó... Tehát nagy a hasad!

2016. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!