Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy mackos testalkat?

Figyelt kérdés
Multkor egyik kolleganomet elakartam hivni randizni,mert bejon! Azt mondta nem jon mert nem tetszik neki hogy mackos vagyok! Mit ert azon,hogy mackos ?

2016. aug. 19. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mackós pasi =/= kövér pasi.
2016. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam a magas, testes, de nem túl hájas alkatot jelenti.
2016. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#4#5#6#7#8#9#10#11#12 Koszonom a valaszokat! Nincs kocka hasam,de lehet dietaznom kell akkor! Ez a no csinos no-lehet ezert var el valami pluszt tollem? Szerintem nekikezdek ujra sportolni!
2016. aug. 19. 12:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha átlagos alkat akkor mit vár a nő? Vagy fitnesszbajnok? Akkor várhatja csak el joggal hogy te is sportos legyél.
2016. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
181 centisen 80 kilósan 5 nagyon max. 10 kiló lehet rajtad genetikától függően, nagyon elbaxott genetikával és endomorph alkattal neveznélek kövérnek ennyi kilóval. Tehát vagy az utóbbi, vagy a csaj a deszkalécekre nedvesedik.
2017. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!