Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi jövője van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi jövője van egy olyan kapcsolatnak, ahol elég kevés a közös érdeklődési kör?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, ő is viszont, alapvetően jól megvagyunk. Már az első randink alkalmával nagyon hamar egy hullámhosszra kerültünk és rengeteget beszélgettünk, hasonló a személyiségünk,humorunk, értékrendünk.Szerintem ez ritka és megbecsülendő. Viszont a mi kapcsolatunk sem tökéletes, mint általában a legtöbb. Sajnos elég kevés olyan dolog van, ami mindkettőnket egyszerre lázba hoz. Ő tipikus pasiként a sportokért, autókért rajong, focizik, fut, raftingolni szeretne és egyéb vadulásokat.:)Én nyilván a csajosabb dolgokat kedvelem és bár sokmindenben benne vagyok, a túl extrém dolgokért nem rajongok. Engem fel tudna dobni annyi is, ha este elmennénk biliárdozni, vagy hétvégén strandra. Neki általában ezekhez a "pór" programokhoz velem nincs nagy kedve.Főzni,filmezni (mozizni), biciklizni szoktunk együtt, ill. nyilván néha elutazni valahová; és ennyivel kifújtak a közös tevékenységeink. Nem tudom rávenni társasra, biliárdra, strandra, szaunára, kiállítás megnézésre, és ezekhez hasonló egyszerű, de szerintem igenis kellemes programokra. Amikor pl 3 esti program közül választania kell, akkor tuti hogy a mozit választja, a többihez nincs kedve... Én már kissé unom, hogy mást nem csinálunk. nem tudom, hogyan lehetne kimozdítani ebből? vagy megéri-e ezt így elfogadni és együtt élni vele?
2016. aug. 19. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon leegyszerűsített ez a "tipikus pasi" megfogalmazás. Aki nem szereti a focit meg a kocsikat az már "gáz"? :D Ha valaki focit csak E/VB-n lát, autókról meg elég annyi, hogy van pár ami tetszik, de nem buzulja végig az automotor magazin legutóbbi 40 évfolyamát, várja a Totalcart meg elemezget minden szart? (Főleg ha szarik a reáltantárgyakra meg az ilyen "5.9-es kuplung váááááááóóóóó" (lehet ilyen nincs random érzékeltetés volt) dolgokra, mert ki nem szarja le.
2016. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon lehet hogy probléma, mert úgy tűnik, hogy elég kevés szabadidős tevékenységet folytattok együtt. Ugyanakkor az is igaz, hogy nem kell mindent együtt csinálni, jó ha az embernek vannak olyan hobbijai, amiket haverokkal vagy csupán hasonló érdeklődésű ismerősökkel űz, ez üdítőleg hathat egy párkapcsolatban. Kérdés hogy megtaláljátok-e az egyensúlyt, marad-e olyan dolog, amit együtt csináltok, és együtt a legjobb nektek (mondjuk a szexen kívül :) ). Lehet az idő és a kor előhaladtával ez csak romlani fog, az ember általában egyre kevésbé toleráns, sajnos. Én is hasonló cipőben járok, mindig is szerettem volna olyan lánnyal összejönni, aki egyes hobbijaimban osztozik, de eddig csak ímmel-ámmal sikerült ilyennel megismerkednem, és azok sem tartottak sokáig, mert kiderült, hogy annyira még sincsenek oda ezekért a dolgokért, csak az én kedvemért jöttek eleinte. Szóval a konklúzió: jó ha azért van néhány közös érdeklődési pont...
2016. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet probléma is, de ha mindketten nyitottak vagytok, és akarjátok, nem feltétlen kell, h az legyen. Kialakíthattok új, közös dolgokat is például. Vagy wlfogadjátok egymás érdeklődését, és ti magatok is megpróbáltok nyitni egy picit egymás érdeklődése felé.
2016. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk, ez soha nem okozott problémát. Amit mindketten szeretünk, azt közösen csináljuk. A többi dologhoz ott vannak a barátok. Nem is jó, mindig, mindent együtt csinálni. Kell egy kis szabadság, különben megfolytjuk a másikat.
2016. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A férjem és a nekem sem voltak, még csak zenében sem szeretjük ugyan azt, most a hónap végén leszünk együtt 12 éve és 3 éve házasodtunk. A családról való elképzeléseink a jövőképünk egyezett meg a többi pedig nem okozott problémát soha. Így színesebb az életünk :)
2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket! Alapvetően pozitívan hatottak rám. :) Azért is félnék ennyi miatt felrúgni ezt a kapcsolatot, mert szerintem nagyon nehéz találni valakit, akivel egy húron pendültök, és biztosan nagyon ritka az, ahol minden klappol.

Úgy érzem kettőnk közül ő az, aki kevésbé nyit az én dolgaim felé. Bennem megvan hajlandóság, még akkor is ha nem annyira érdekel az a bizonyos program, de kettőnkért teszem. Ő hajlamos élből elutasítani valamit, mielőtt azt kipróbálná, és ez bánt. Ezt tudom nehezen kezelni.. :(

2016. aug. 19. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátokkal kell menned ezekre a progikra
2016. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne jövője egy ilyen kapcsolatnak. Mi jobban szeretjük az ilyen "pór" programokat :) Persze néha belefér más is, de nem tudnék olyannal járni (sőt hozzámenni) aki ezeket nem szereti.
2016. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem véletlen nyitottad ezt a kérdést.


és nekem fontos, hogy hasonló dolgok érdekeljenek. ezt akkor tudod meg igazán, mikor átéled.

2016. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!