Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Jól megvagyunk, közösek a tervek, persze vannak viták, de hol nincsenek...

Előttem együtt volt egy lánnyal kb. 4 évig, aki a menyasszonya is volt. Nem működött a dolog közöttük.

Nagyon zavar, hogy a lány még tartja a barátom családjával a kapcsolatot, illetve ők is beszélnek néhanapján. Mindenki kedvelte a családjában.

Attól félek, hogy ez a nő volt az élete szerelme és én csak 2. lehetek a sorban... Hogyan lépjek túl ezen?

A barátomnak természetesen ezt már mondtam, megnyugtatott, hogy ez butaság, de mégis, mi van ha... ?


2016. aug. 19. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátoddal összességében jónak tartod a kapcsolatodat, akkor nincs probléma.


Az valahol természetes, hogy a családja tartja még a kapcsolatot az előző barátnőjével, hiszen ismerték és kedvelték. Idővel majd elmaradozik.


Amit tehetsz, hogy normálisan és kedvesen viselkedsz a barátod családjával és beleteszed a kapcsolatba azt, amit bele kell tenni. Felesleges folyamatosan a barátod volt barátnőjével foglalkoznod. Gondolom, ő sem foglalkozik a te volt barátoddal.


A barátod mennyire tartja a kapcsolatot a volt barátnőjével?

2016. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, h élete szerelme, és Te csak a második vagy!! Ha az élete szerelme lenne, akkor nem mentek volna szét! Figyi: lehet, h másképp szeret téged, és azt a másik lányt, de ez nem azt jelenti, h az egyik vagy a másik több vagy kevesebb. Egyszerűen csak más. Nekem eddig 3 olyan nő volt az életemben, akikbe nagyon nagyon nagyon szerelmes voltam. De egyikbe sem ugyanúgy/ugyanazért mindegyik más volt valamilyen szinten.
2016. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tartják kifejezetten, néha beszélnek telón, de mióta szakítottak csak egyszer találkoztak, mert a lány másik városban él.
2016. aug. 19. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár őszintén nem értem, hogy mégis miért beszélnek telefonon, ha egyszer szakítottak, de önmagában ez nem ad túl sok okot az aggodalomra, úgyhogy lazíthatsz.:)
2016. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van még egy lezáratlan ügyük (pénzzel kapcsolatos), emiatt szoktak beszélni...
2016. aug. 19. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nalunk az ex ferjem tartja a kapcsolatot a szuleimmel, eljarnak vacsorazni, ismerik az aktualis csajait es mindamellett ok tobbet beszelnek vele mint en.-)))


Neki eleg gaz a csaladja igy az en csaladom az o csaladja is lett, ez van. Engem ez csak es kizarolag annyibol zavart, h en azert (is) valtam el tole mert megcsalt es a szuleimtol elvartam volna nemi szolidaritast. Nem azt h most utaljak vagy ilyesmi, de azert ne legyen mar non stop csaladtag. A szuleim nagyon jo fejek igyhat ot is szeretik, nekem ezzel semmi bajom, gondolom a csajainak van:-)))


Szoval engem a helyedben ez hidegen hagyna, ennek semmi koze ahhoz, h elete szerelme e vagy sem, ha az lenne akkor egyutt lennenek, de nincsenek:-)))Szoval ezen sztem ne ragodj:)

2016. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!