Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köze az ex emlékéhez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köze az ex emlékéhez vagy csak maga a ruha számit és nem a volt barátnő "letünt" emlékét látja benne?

Figyelt kérdés

A barátom nem tartja a kapcsolatot egyik exevel sem.

De van pár ruhája amit még anno az egyik exe nagynénje hozott neki külföldről.

Talán enyhé használtak de eredeti francia márkás cuccok.

Tegnap otthonrol elhozott egy ilyen inget. Most épp azt vasalgatja hogy most már jó tudja hordani mert megvállasodott.

Meg ezeket a cuccokat félti is mert jol néznek ki meg ugye nevesek is


De én mégis az exxel kötöm össze ezeket.

Az elöbb is összevitatkoztunk összevitatkoztunk ezen

Mert én már kezdtem a mondokámat.

Ő meg mondta h bele se fogjak a hülyeségbe a féltékenységemről mert ezek csak ruhák.


2016. aug. 19. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
igaza van, ezek csak ruhák. Ha máskülönben megbízható, kifejezi az érzéseit irántad, akkor felesleges feszültséget gerjeszteni.
2016. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ez kb olyan mintha kidobnam az alexander wang csizmamat mert az exemtol kaptam....nem orultem meg:-)))


Az exem mar semmit nem jelent, de van egy kupac szep es ertekes ajandekom tole, nem fogom oket kidobni. Masreszt ez meg soha, senkit nem zavart, mas kerdes hogy ehhez kell egy bizonyos foku erettsegi szint.

2016. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek csak ruhák, ő valószínű, hogy úgy gondol rájuk, nem másként. Ráadásul jobbfajta cuccok, így nem szeretné őket kidobni.

Nekem is van egy jó kis hajszárítóm, a volt barátom vette, de biztos nem fogom kikukázni. Ez annyira nonszensz, nem tudom elképzelni, hogy mit gondolhat az, aki tárgyakra féltékenykedik. Talán azt, hogy hajszárítás közben a múlton sóhajtozok és a volt barátomról ábrándozok? Ez elég bizarr lenne.

2016. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesebb jellegű tárgyakat is tartottam meg mint szimpla ruhákat. Az exem készített nekem egy rózsát fémből. Nagyon szép és értékes a számomra. Nem azért mert még éreznék bármit is az exem iránt eleve én szakítottam vele csak szimplán becsülöm annyira, hogy nem hajítom ki azt amivel valószínűleg rengeteget fáradozott. Szerintem fölösleges ilyenek miatt aggódni. Ha jó minőségű cuccok hülye lenne kidobni őket.
2016. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!