Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyabb kapcsolatban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb kapcsolatban élők ti mindig megmondjátok a párotoknak ha bulizni mentek?

Figyelt kérdés
Több hónapos kapcsolatnál, ahol mondjuk nem beszélgettek nonstop, meg nem találkoztok minden nap, de azért pár szót minden nap váltotok akkor elmondjátok a párotoknak, ha mentek bulizni?
2016. aug. 20. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is találkozunk minden nap (főleg tanév közben) suli, munka, edzés, család stb miatt, akkor is egy negyed órát telefonálunk és olyankor szó esik róla, hogy miket tervezek a hétre stb. Tehát igen, minden esetben tud róla a párom.
2016. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, miért ne mondanád el? Ez még nem azt jelenti, hogy engedélyt kérsz. Hisz ha mindennap beszéltek, miből áll megemlíteni?
2016. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megemlítettem. Szerintem régen rossz, ha a pár két felének fogalma sincs arról, hol van a másik. Már csak tájékoztató jelleggel is érdemes tudnia róla, de egyébként is, ha éppen akkor keresne és én nem reagálok, akkor képes megijedni, kombinálni, aggódni, satöbbi. Meg érted, ha ezt eltitkolod előle és utólag tudja meg (főleg ha mástól, vagy egy-egy elejtett félszavakból), akkor meg aztán pláne elkezdi a lehetséges okokat és eseményeket felállítani a fejében.
2016. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!