Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
1 éve megismertem egy srácot. Nekem eddig barátom volt, de bő 1 hónapja véget ért az a kapcsolat, és ez a srác segített Nekem túl lenni a dolgon. Sokat köszönhetek Neki, nagyon kedves volt velem. A probléma ott kezdődik, hogy ő megkedvelt engem és igazából én is őt, de jelenleg nem szeretnék párkapcsolatot. Volt már közöttünk szex is, 1x, az jó volt, meg úgy kb minden jó Vele.. Néha azt érzem, hogy hiányzik, néha viszont el sem tudnám képzelni azt, hogy komoly kapcsolatba kezdjek vele. Tudom, ez nem szép dolog, viszont ezekről ő is tud, "nyílt lapokkal játszom". Kérdésem az lenne, hogy inkább hagyjam az egészet és ne is keressem többet, vagy továbbra is tartsuk a kapcsolatot, hátha kialakul részemről valami végleges? Volt valaki hasonló helyzetben?
2015. márc. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bécsi Döntés
2015. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:
tartsd
2015. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartsd a kapcsolatot, ha nem is szeretsz bele attól még jó barátok lehettek.
2015. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad vele,szerintem semmiképp se szakítsd meg a kapcsolatot!
2015. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!