Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jött el velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jött el velem egy programra és utolag mondta hogy ment AZ egyik rokonához fözésre! MIT tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 21:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mondta hogy neki nincs kedve járkálni velem és beleeggyeztem hogy akkor nem jön.Korábban mondtam neki hogy nekem ez fontos hogy eljöjjön velem de nem mondott semmit sem !
2016. aug. 20. 22:01
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
"Csodálatos" kapcsolat lehet a tiétek, ha ennyi kommunikáció sincs köztetek, akkor hogy akartok ti hosszútávú kapcsolatot, ha az egyik legalapvetőbb dolog hiányzik köztetek a BESZÉLGETÉS?
2016. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondta nekem hogy nincs kedve járkálni velem és beleeggyeztem hogy akkor nem jön.Korábban mondtam neki hogy nekem ez fontos hogy eljöjjön velem de nem mondott semmit sem !Sokszor elmondtam neki hogy jöjjön velem de nem jön!
2016. aug. 20. 22:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindig beszéljétek meg kinek mi a fontos, érdemes a programok előtt tisztázni.Akkor időben kiderül, hogy nem tud elmenni és akkor van időd másokkal elmenni, barátnőiddel, régi iskolatársaiddal, stb. Ha máskülönben jól müködik a kapcsolatotok csak éppen erre nem volt neki kedve elmenni, akkor beszéljétek ezt meg, de van olyan is hogy azért nem akart elmenni mert nincs kedved vele lenni és egyre inkább nem ér rá semmire, a végén szépén elmarad. Ha mindig talál kifogást hogy nem ér rá, meg máshol kell lennie, másokkal, akkor szakits vele.
2016. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egyoldalú kommunikáció nem kommunikáció "de nem mondott semmit sem"


miért nem lehet határozottan eldönteni, hogy ki mit akar és ahhoz alkalmazkodni? ennyire bonyolult lenne felnőtt ember módjára viselkedni?


Egyébként meg, ha ő megmondta, hogy nem akar veled járkálni, akkor most mit hisztizel? Nem járkálni ment, hanem a rokonokkal főzött.

Igaz, egyszerűbb lett volna ezt mondani, hogy hova megy és esetleg megkérdezni, hogy szeretnél-e vele menni.


Őszintén, ez szerinted kapcsolat? Ahol a két fél képtelen normális egyességre jutni együtt?

2016. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Naaa, azért a rokonokkal való halászlé-, vagy pálinkafőzés egy igen fontos pillanata az ember életének. ;D
2016. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy fontos-e, hanem az hogy nem a kérdezővel akar lenni..
2016. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A probléma Ott kezdödik hogy én sokszor mondtam neki hogy jöjjön velem és volt hogy eljött és AZT vágta a fejemhez hogy csak miattam jött el !Leszart és csak a rokonaival foglalkozott megmondta hogy nem tud velem foglalkozni meg hogy menjek haza ha akarokstb!Azota nem mondom neki hogy jöjjön mert tudom hogy ez lessz!
2016. aug. 20. 22:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt tudja ö is meet elmondtam neki hogy nem azért nem hivom mert nem akarok bele menni sehova hanem mert azota a nap óta nem mondom neki nem hívom majd ha neki lessz ideje akkor eljön velem mert neki sokat kell segiteni a rokonoknak is stb!
2016. aug. 20. 22:14
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt tudja ö is meet elmondtam neki hogy nem azért nem hivom mert nem akarok vele menni sehova hanem mert azota a nap óta nem mondom neki nem hívom majd ha neki lessz ideje akkor eljön velem mert neki sokat kell segiteni a rokonoknak is stb!
2016. aug. 20. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!